Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinál így a DU Speed...

Miért csinál így a DU Speed Booster? A játék amiket letöltöttem mod apk azokat vírusosnak észlelte, míg a virustotal nem.

Figyelt kérdés
Virustotal-al átvizsgáltam az apk fájlt, nem talált semmit. Legyen szó mod-olt vagy normál játékról. Hiába nem talált a virustotal semmit, a Du Speed Booster még is vírusosnak jelezte ezeket a játékokat. A telefonon ezután átfuttattam az avastot, kasperky-t, avira-t, egyik sem észlelte a mod apk játékokat vírusosnak.
2015. okt. 2. 09:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miután letöröltem a DU Speed Boostert nem észlelt semmit, a mod apk játékot pedig egyáltalán nem észlelte vírusosnak.
2015. okt. 2. 11:17
 12/14 A kérdező kommentje:
Elírtam nem a kaspersky az valami noname víruskereső volt. De egyik sem észlelte a játékot veszélyesnek.
2015. okt. 2. 11:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindegy te tudod mit csinálsz. Egyébként a helyedben én is töröltem volna ezt Du Speed Booster nevű alkalmazást, mert a seprűs kollégájához hasonlóan csak a helyet foglalja.
2015. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A játékokat amúgy is leszoktam törölni miután kijátszottam illetve gyakran szoktam a gyári adatokat visszaállítani egy idő után.
2015. okt. 2. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!