Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nike + Running alkalmazást...

Nike + Running alkalmazást használ valaki?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy az alkalmazás nem mutatja térképen,hogy éppen merre futottam,minden működik rajta ,de ez az egy funkció nem,és nem értem,hogy miért nem.Arra is gondoltam,hogy ez a funkció akkor aktiválódik,ha pl.elérek bizonyos km-ert,vagy nem működik jól a telefonomon a gps,de ha nem működne akkor a távot sem mérné,nem?Légyszi segítsen valaki,mi lehet a baj?Amúgy Iphone 4-em van!

2015. okt. 2. 22:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Közbe az alkalmazáson belül rámentem a gps erősségre és nem volt jel.Ezt írta ki:Tracking your run,but your map is not available.Követés a távon,de a térkép nem elérhető.
2015. okt. 2. 23:08
 2/2 anonim válasza:
Rossz a telefonod
2016. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!