Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MI a véleményetek a Huawei...

MI a véleményetek a Huawei telefonokról?

Figyelt kérdés
Én régen Nokia rajongó voltam, aztán az okos telefonok terén csak a samsung jöhetett szóba. Most szeretnék vásárolni más telefont mert az S2-öm már nem bírja. néztem pl a Huawei P8 Lite-ot. Baromi jól néz ki, mivel szeretem a szögletes telókat. De nincs adatom egyáltalán a Huaweiről hogy milyen telefonok. HA ilyen tudással Samsungot veszek az eléri a 150000-et

2015. okt. 2. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Én szeretem,csak jó tapasztalataim vannak a huaweiel.

Huawei P8 Lite-ot is próbáltam.Nem volt akadás, fagyás és nagyon gyors volt.És jó telefon.Vedd azt

2015. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Telom, tabletem is volt ebbol a markabol, szerintem a tab jobban mukoditt, mint a telo. Utobbi gyakran fagyott.
2015. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Nincs igazad a felvezetőben. Nekem volt P8 Lite-om. Az a telefon pont annyit tud, amennyibe kerül. Kicsit fakó kijelző, kicsit béna kamera, átlagos processzor, de azért mindenből pont elég. Samsungból is hasonló áron kapsz kapsz. Sőt, a Samsung Amoled kijelzői fényév távolságra vannak a P8 Lite-ban használt IPS-től, ami megéri a felárat. Nyugodtan megveheted a Huawei-t, de semmi extrára ne számíts.
2015. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat. Amúgy mielőtt beleütődtem a huawei-be ugy gondoltam a Samsung Galaxy Grand Prime telót veszem, kb ugyanakkora a kijelző is. Viszont ebben nincs olyan led, hogy ha valaki hivott vagy smst küldött akkor az villog
2015. okt. 3. 00:11
 5/15 A kérdező kommentje:
JA és kérdés azokhoz, akiknek volt a p8 lite. Normális használat mellett mennyi időnként kellett tölteni, mennyi időt bírta az akksi?
2015. okt. 3. 00:15
 6/15 anonim ***** válasza:

A Huawei-k tényleg nagyon jók, nekem P7 van, és jól szuperál! Azt vettem észre, hogy az ismert márkák közül talán összességében a Huawei a legjobb ár-érték arányú. Az üzemidejét sajnos nem tudom, de ami lényeges különbség: P7-ben a processzor 4 x 1.8 GHz 32 bit, Full HD kijelző, 2500 mAh akksi, P8 Lite-ban a processzor 8 x 1.2 GHz 64 bit, sima HD kijelző, 2200 mAh akksi.

Ezek a lényeges különbségek köztük, főleg amik befolyásolják az energiafogyasztást/üzemidőt. Átlagos használat mellett a P7-et elég naponta 1x tölteni, ehhez próbáld meg viszonyítani a P8 Lite üzemidejét!

2015. okt. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnek Huawei ascend g620s teloja van, amin sokat beszél, a wifi 24 orából legalább15-öt be van kapcsolva és megy rajta a Skype, Facebook messenger, amin beszél és irogat. 3-4 naponta kell töltse. Már gondolkodtam azon is, azt tudom hogy nem kell naponta tölteni, láttam a szememmel.Persze egy ujabb teló a Huaweitől jo lenne
2015. okt. 3. 00:52
 8/15 anonim ***** válasza:
A Huawei legújabb telefonja a Honor 7, ami 4 hónapja jelent meg. 3100 mAh akksija van, de ez nem sokat számít, mert a hardver is bivalyerős, ez már felsőkategóriás telefon, az ára is megbízható webáruházakban 128 000 Ft körül van!
2015. okt. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én most épp néztem a P7-est. 70000-90000 van az ára, baromi vékony, állitolag az üzemideje is annyi mint a G620s-nek és az ára is elég türhető
2015. okt. 3. 01:16
 10/15 anonim válasza:
Én nyugodt szívvel ajánlom a huawei telefonokat. Nekem semmi bajom a készülékkel nem fagy nem indul ujra stb. Szerintem ha hosszú távra nézel telefont a Samsungot fejetsd el. Huawei ascend mate 7 tulaj.
2015. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!