Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kritériumaim alapján milyen...

A kritériumaim alapján milyen okostelefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Elvárásaim:


- akadozás nélkül menjenek rajta a játékok, alkalmazások (nem töltenék le sok mindent, maximum olyan 10 appot)!

- legyen nagyon jó kamerája, különösen jó lenne, ha gifet is lehetne készíteni vele!

- lehessen fehér színben kapni

- körülbelül akkora legyen mint egy iphone 6 vagy samsung galaxy a3, stb

- olyan 4-5 évig jó lenne ha jól bírná !

- max ár amit kiadnék érte, 70 000 ft, de persze az alatt még jobb lenne (minél olcsóbb annál jobb ;)) !


Nem kell lehurrogni, ha nincs ilyen telefon, normálisan is megírhatjátok. Csak akkor javasoljatok készüléket, ha az összes elvárásomnak megfelel, de leginkább azoknak, amik mellé felkiáltójelet tettem.


Köszi szépen előre is!



2015. okt. 3. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

70k alatt nem kapsz, de 100k alatt sem...

Az ilyen telefon alsóhangon 120-130k...

"Minél olcsóbb, annál jobb"???

NEM IGAZ!!!

Erre én azt mondom, "Olcsó húsnak HÍG a leve"

2015. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor az árat leszámítva milyen készüléket ajánlanál? Iphone 6 mondjuk jó lenne?
2015. okt. 3. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem ismerem az iPhone-t, de a gyakoriban sok ilyen kérdés van a 6S-ről...

nem is egy ilyen kérdés van, hogy melyik jobb...

Bár vélemények nagy mértékben megoszlanak...

Van, akinek jó az iPhone 6S, van, akinek sz@r...

2015. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem jól írtam, bocsi!

Szóval iPhone 6...

de itt a link!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=iphone+6&kat..

2015. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az iPhone 6 kb. 200 ezerbe kerül. Először azt írod, max 70-et adnál érte. Honnan keríted elő akkor még a tripláját ennek az összegnek?
2015. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy Microsoft Lumia 640 XL-t.
2015. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarnék, annyit is kiadhatnék érte, bár szerintem 200 000 egy mobilért rablás. Így nyilván megúsznám a felesleges költekezést. Nem gondoltam, hogy olyan nagy kérés, hogy minden klappoljon egy mobilban, de persze egyikkel ez a baj, másikkal az, mindegyik rohadt drága, akkor most ezek után mit tehet az ember? Én csak érdeklődtem, hátha...
2015. okt. 3. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek
2015. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Minek neked telefon? Ugy se tudod használni. Mert ha tudnád akkor nem kellene kiírnod. A keresőbe mindent megtalálnál.
2015. okt. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsóra inkább nem mondok semmit...
2015. okt. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!