Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 5s-et...

Megéri még iphone 5s-et vásárolni?

Figyelt kérdés
Most,hogy kijött a 6 és a 6s-es is bizonytalan vagyok hogy vegyek e még 5s-et..

2015. okt. 3. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az még legalább 2 évig jó telefon.
2015. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bőven. viszont azzal számolj hogy tök pici teló.
2015. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem.. köszi a válaszokat :) viszont a mérete az tényleg nagyon szúrja a szemem..
2015. okt. 3. 22:16
 4/8 Akos9909 válasza:
Szerintem ez a normális méret, nekem legalábbis kézre áll.
2015. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az 5S pont az a kategória, ami ha megvan, akkor tök jó, nem érdemes 6-ra cserélni, de ha most veszel először Apple telót, akkor már nem biztos, hogy célszerű egy eleve elavultat venni.

Igaz, a 4S még régebbi, és még mindig sokan használják megelégedéssel, sőt, valahol még újonan is kapható.


Az 5S (16GB) most 160 körül kapható, ami nem rossz ár, annyit bőven megér, de ha azt vesszük, hogy a 6 is lekúszott 200-ra, akkor már megéri azt a +40 ezret. Főleg az iOS 9 miatt, mert az iPhone 6 sokkal többet profitál az új verzió nyújtotta előnyökből mint a régebbi 5/5S.

2015. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az 5s(16GB) már 130e.. a 6 meg 170e.. és így azért akarok 5set venni mert szerintem ez 1 korrekt ár .. viszont régimódi se akarok annyira lenni.. és most ezért filózom :S
2015. okt. 4. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem régimódiság kérdése. Régimódi akkor lennél, ha egy 3310-es Nokiát akarnál venni :-)

Az 5S mai szemmel sem egy ósdi telefon, sőt, nekem személy szerint jobban is tetszik a formája, mint a 6-nak.

Viszont kicsi a kijelző, és ahogy haladunk előre az időben, a hardver is egyre gyengébb lesz az új appokhoz.

De ettől függetlenül nem egy rossz választás!

2015. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát majd még meglátom... :D és köszi a segítséget.
2015. okt. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!