Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az iPhone 5s?

Megéri az iPhone 5s?

Figyelt kérdés

Nyáron megyek diákmunkára és arra gondoltam veszek egy telefont, pontosabban egy iPhone 5s-t. (Gondolkodtam a 6-on de nekem az már túl nagy, nem tetszik.)

És ha már veszek akkor külföldről jobban megéri? Mert egyik rokonom Angliában él és ha megvenném ott akkor azon be lehetne állítani, hogy magyar legyen?



2015. okt. 4. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg 15-19 éve között vagy gizdázni akarsz az ájfonnal közbe 10 x jobb andoridos telefonok vannak sokkal jobb áron.. de ugyhogy nem nem éri meg! egyáltalán nem , de te tudod.. a kis fejedbe még más kép van valószínűleg
2015. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ipnone6+-om van. Sok barátomnak egy sima andoroidos telefon is ugyan úgy működik mint az enyém, szóval szerintem olcsóbbat vegyél, de ha iphont akarsz akkor a s-és a c is jó 5ösben :) írj üzit ha akarsz még valamit kérdezni :))
2015. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!