Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? IPhone 6S, Galaxy S6, LG G4 vagy HTC OneM9?

Figyelt kérdés
Főleg a kamera érdekel, kezelhetőség, gyorsaság és a hang minősége.

#G4 #iPhone 6 #onem9
2015. okt. 4. 00:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
6s
2015. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
24%

ifone 6s rohadt drága, nem éri meg

galaxi s6 rohadt drága+ android OS

htc: nekem is volt, nem jött be, elég lassú

Ha van rá pénzed, akkor LG G4-et ajánlom (6magos 1,8 GHZ proci, 3 gb ram, ULTRA HD kijelző, jó akksi, jó kamera)

egyetlen hátránya az android OS, ami egy rakás sz@r

2015. okt. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
"HTC lassú" lol
2015. okt. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

#2 úgy látom nagyon otthon van telefonok terén...

Az android rendszerrel semmi baj nincs, bizonyos gyártók hülye kezelőfelületei, és szar optimalizálása miatt fagy. Aki ezt állítja mint te, az 90%, hogy egy alsó kategóriás samsung vagy hasonlóán megbízható telefonból vonta le ezt a "bölcs" következtetést.

I6s: valóban drága, személy szerint nem adnék érte annyit. Szerintem 230k-t nem ér meg, akármilyen jó is legyen.

HTC One M9: snapdragon 810 miatt nem jó, akkor inkább a galaxy s6, mivel nem drágább de jobb.

Az s6-tal az a baj, hogy (ahogy a samsungtól már megszokhattuk) a RAM-mal elég rosszul bánik, és nem nehéz megakasztani. Nekem olyan van, egyébként minden más szempontból nagyon jó, épp jó méret, kényelmes, gyönyörű kijelző jó kamera stb. Az egyetlen gond a rendszerrel van, főleg mikor sok appot kellene egymás mellett futtatni.

G4: szerintem ez a legjobb. Nagyon jó rendszer, egyik legjobb kamera, szép kijelző, bővíthető tárhely, cserélhető, nagy akku stb. A bőr hátlap meg ráadás :)

2015. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

M9: rossz SoC, egy napot nem bír ki a snapi810 miatt+ a kamerája sem jó, meg marha drága, ezt biztos nem venném.

Iphone 6S: Ha bejön az IOS akkor hajrá.

S6: jó kis teló

G4: mégjobb. vedd ezt.

2015. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az általam felsorolt telefonokban, milyen alkatrészek vannak, Iphone 6s nincs képstabilizátor éjszaka nem valami szép képet csinál de nappal annál inkább, G4 az odatette, HTC kevésbé és a Samsung is kiemelkedő. De Ti személy szerint melyiket ajánlanátok, mert gyorsaságban szerintem az Iphone 6s veri mindet?!
2015. okt. 4. 08:43
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg ami még fő szempont, ha már úgy is 2 éves előfizetést kötök a telefon is bírja addig :D Szóval hosszútávra :)
2015. okt. 4. 08:48
 8/21 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy a G4-et venném. A HTC-ben az S810 a gond, az S6 memóriakezelése rossz, a G4 meg nem rendelkezik hasonló hibákkal. Egyedül a bőr hátlap kopik kicsit könnyen. Kamerában viszont veri mindet.


Az iPhone-t azért zárnám ki, mert egyfelől utálom az iOS-t, másfelől hajlamos túlmelegedni, és akkor a vakut nem használhatod, míg nem hűl le a telefon.

2015. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

szerintem ezt a túlmelegedést, és vaku használat tiltását hanyagoljuk...:D


amúgy minden más igaz.

én is g4-et venném, ha kiemelten fontos a jó kamera.

de különben mind3 jó általánosságban(azért 3, mert a htc-t én sem venném).

2015. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
iPhone. Jobb optimalizáltság, gyorsabb, megbízhatóbb, egyszerűbb kezelni. Kamerát nem tudom milyen, annyit tudok hogy az iPhone 6 simán sz*rrá veri az összes kompakt fényképezőgépet.
2015. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!