Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 LITE telómat nem...

Szella kérdése:

Huawei P8 LITE telómat nem tudom számítógéppel USB-n összehozni. Kapott használati utasítás erről nem ír, netről letöltött szerint kellene sikerülni. Beteg a készülék vagy tényleg nem tudja?

Figyelt kérdés
Értesítés nem jön USB kapcsolatról ha összedugom a kábellel és a géppel (pedig kellene) Beállításokban "Megosztás és hordozható csatlakozási pont" menüben Az "USB megosztás" inaktív, szürke, nem elérhető. Azt írja: nincs USB kapcsolat. USB-je jó, mert töltöttem rajta. Ötlet?
2015. okt. 4. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyári USB kábellel próbálod? Vannak olyan USB kábelek, amik nem alkalmasak adatátvitelre.
2015. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a gyárival
2015. okt. 4. 14:29
 3/3 A kérdező kommentje:

Heuréka! Eszembe jutott, hogy a hátsó USB-k a számítógépen furcsán viselkednek újabban. Bedugtam előre és működik! Tehát tudja a telcsi amit kell, nem hibás.

Laox! Azért köszönöm a segítségedet!

2015. okt. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!