Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik legyen? Iphone 6 vagy 6s?

Melyik legyen? Iphone 6 vagy 6s?

Figyelt kérdés
Akksi ügyileg ha valaki hozzá tudna szolni hogy mégis mik a tapasztalatok? Mennyit bir az egyik ill. másik és milyen használat mellett???
2015. okt. 4. 19:04
 1/6 anonim válasza:
0%

biztos nem vennék ájfónt, az én Galaxy S4-em különb felépítésileg, meg hardver ügyileg.

az ájfón csak presztízs telefon, kemény százezrekért veszel egy divat telefont, ami mellesleg egy nagy rakás fos.

1 giga RAM van benne ember, az én S4-emben 2 giga van, az került 3 éve 100 ezerbe, a te ájfónod meg kerül 250 ezerbe.

mondjuk így kell eladni a szart, ahogy az apple csinálja :)

2015. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

#1 Látom közöd nincs az Apple témához, csak a fújolás megy, nulla tudással.


"az én Galaxy S4-em különb felépítésileg, meg hardver ügyileg"

Biztos külömb az a műanyag szappantartó, mint a csupa fém + üveg iPhone, aminek példás az összeszerelése és anyagminősége.


Hardverileg meg látom még mindig nem sikerült oda eljutni, hogy az iOS és az Android marhára nem ugyanúgy bánik az erőforrásokkal. Hidd el, hogy az i6 1 gigával gyorsabb, mint az S4 kettővel.


Csak tudnám miért kell ezt ennyiszer leírni...

2015. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első s4-esére kiváncsi lennék hogy viszi az 5.0-át;)A hírek szerint eléggé megakasztja.
2015. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 és 3 válaszoló , tudnátok pls a kérdésre is válaszolni , köszönöm. Az elsővel nincs értelme kommunikálni mert android beteg és még sose használt iphone-t. Samsungbol csak kenyérpiritot!
2015. okt. 4. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3. Válaszoló vagyok,a sima hatos aksi ideje meglepően jó egy napot kibír nekem aktív használattal ez azt jelenti nálam hogy messenger,zene hallgatás meg néha net.
2015. okt. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 6S-nek kisebb az akksija, de szoftveres ügyeskedéssel tudja azt nyújtani, amit a 6. Ami alapból nem valami vaskos, áltlaghasználattal kibírja az 1 napot, de ha kicsit keményebben akarod használni, nem árt egy mobilakksi mellé. Zenével, játékkal nagyon hamar le lehet meríteni. Csak 1715 mah.
2015. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!