Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket vennétek meg a...

Ti melyiket vennétek meg a helyemben? Használt (1 év körüli) IPhone 4-et 30 ezerért, vagy valami új androidos készüléket 40-50 ezerért?

Figyelt kérdés
Mire ügyeljek használt telefon vásárlásakor? Köszönöm szépen előre is!

2015. okt. 5. 00:19
1 2
 1/11 Krisztián120 válasza:

Egyertelmu android!

Iphone 4 1 centis kijelzoje sokmindenre nemjo :))

2015. okt. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

a telefont nem pénzben kell mérni, hanem képátlóban, pixelben, Gbájtban..


5,2 alatt már csak telefonálásra jó..és a mai telókat főleg nem arra találták ki..

2015. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az új android
2015. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Inkább egy új, sőt sok esetben jobb egy androidos Samsung vagy Sony, mint egy IOS. :D De ez a te döntésed!
2015. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bírom, amikor valaki lehülyézi a kérdeződ, de azzal a példával jön, hogy azért nem jó, mert kicsi, és semmire nem elég a kijelzője...(jó, 2-es már talán egy kicsit több támpontot is megadott).


az ugyan igaz, hogy a 3,5 már elég kicsi, de érdekes, van aki mégis 4S-t használ több éve, és semmi gondja nincs vele. én meg pont úgy látom, hogy a telefonnak kompaktnak kell lennie, ami ugyan alkalmas arra is, hogy ha sürgős, akkor nézegess netes oldalakat is például.

de aki netezni akar nagy mennyiségben, az használjon tabletet...nekem iPhone 6-osom van, már az is kényelmetlenül fér el a zsebemben...mi lenne, ha 5-6"-es telefont akarnék használni? 1/3-a kilógna...


de ami miatt viszont egyértelműen el kell felejteni az iPhone 4-et, az az, hogy úgy kb. 2 éve elavult, van már egy-két olyan elég hétköznapi alkalmazás, ami már iOS 7-en nem is fut. ha ráadásul 1 év körüli, akkor gondolom 8 gigás lehet, ami megint csak messze el kell kerülni.

és végül 30-at semmiképp nem adnék érte, esetleg 20-at, de inkább ne is gondolkodjuk ezen.


ha van kb. 40-50ezred, akkor annyiból már jó esetben egy iPhone 5-öt is veszel, de azért bátrabban mondva inkább 55-60 körül, ami azért legalább 1 évre még bátran ajánlható.


ha nincs erre keret, akkor valamilyen androidos telefon a megoldás.

2015. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, Utolsó! Az 50 a legfelső határ, sajnos. Te melyik androidos készüléket ajánlanád? Holnap kell megvennem mindenképp.

Szempontjaim: Jó minőségű fotók készítése, könnyen kezelhetőség, tartósság (ne kelljen egy év múlva lecserélnem) és persze némi net használat. LG SL Spirit 4g esetleg, vagy valami más? Köszönöm szépen előre is!

2015. okt. 5. 15:51
 7/11 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm szépen a válaszokat!
2015. okt. 5. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Androidosok közül amik abszolút jók ebben az ár kategóriákban: Lenovo, Motorola, Alcatel, Huawei, LG. Ezen márkák közül Nézegess. Samsungot, Sony-t ne vegyél mert szarok
2015. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
így van, androiosok közül én is valami ilyen moto g-t ajánlanám pl.
2015. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Androidos telefont 40 50 ezerert nem fogsz jot talalni, de 100.000 ft tol mar kapsz olyat ami jo.OnePlus One vagy a 2 nagyon jo. Nekem az 1 van meg es nagyon szeretem.
2015. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!