Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két sim kártyás, jó kamerával...

Két sim kártyás, jó kamerával rendelkező, megfizethető telefont keresek. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Amire mindenképpen szükségem van:

Dupla sim kártya (van egy sim kártyám a mobilnethez, és egy másik a telefonáláshoz)

Jó kamera (lehetőleg 8 MP)

Megbízható márka, eddig a Samsung és az LG került szóba

Nőies kinézet (lehetőleg fehér szín, nem túl nagy, zsebben elférő telefon)

Árlimit: 45 ezer forint


Írjatok tippeket és személyes tapasztalatokat. Köszönöm.



2015. okt. 5. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Ilyen árkörnyezetben az android felejtős, csak szidni fogod.

A Lumia jó ötlet.

2015. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon össze kavarsz. Egy sim kártyára is lehet mobil netet tenni. Minek ehhez két kártya? Ha meg netezel , úgyse lehet hívást inditani, fogadni. A két kártyás arra jó , ha van egy sajátod meg egy céges és ne kelljen két telefonnal bajlódni.
2015. okt. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A mobilnetet eredetileg laptophoz használtam, ezért ugye kaptam egy másik sim kártyát. Most viszont máshova költöztem, ahol van wifi, szóval most már inkább a telefonomban használnám, mellette pedig jó lenne, ha telefonálni is tudnék. Eddig cserélgettem a sim kártyákat, de az úgy nem jó.

A Microsoft Lumia 640 DS tetszik. Lehet úgy használni, hogy egyszerre internetezzek, és tudjak hívást fogadni, vagy ez teljesen kizárt? Az LG L90 Dual-ról azt olvastam, hogy lehet, de inkább Lumiát vennék.

2015. okt. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!