Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek azok a megfizethető...

Melyek azok a megfizethető árú (azaz nem 150-200e körüli) telefonok, amiknek az akkumulátora nagyon sokáig bírja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ilyen telefont keresek, ráuntam arra h naponta kell tölteni a Samsungomat.

Hallottam, hogy az egyik Lenovo telefonnak nagyon komoly az akksija, ha ez igaz melyik típus az? Megéri olyat venni?

MIlyen ilyen telefonok vannak még? Köszönöm!



2014. aug. 5. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Nokia 3310. Okostelefonokat naponta kell tölteni, már komolyabb teljesítményük van mint egy 8-10 éves laptopnak, pedig azok sem bírják tovább 4 óránál tovább(sőt). Este rádugod reggel leveszed és kész.


Ha olyan telefon kell ami sokáig bírja akkor ne vegyél okostelefont, ha egy okostelefon sokáig bírja akkor azt nem okostelefonnak használják

2014. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az összes okostelefont naponta kell tölteni, ha használod.

A legjobb üzeidővel ezek rendelkeznek: SGS5, HTC One M8, LG G2, LG G3, Xperia Z2, Lumia 1520, OnePlus One, Note 3, és még lehetne sorolni.

Szinte az összes 3000 mAh-nál is nagyobb aksival rendelkezik, ráadásul elég jól is lettek optimalizálva, de ha rendesen használod őket, akkor ezeket is naponta kell tölteni.


Szóval előzővel értek egyet, Nokia 3310.

2014. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lenovo P780 admire gondolsz , 4000maH
2014. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalunk Szerbiaban 200euro korul van , annyit simman meger, is ez nem egy napot bir , egyfolytaban telefonalasnal majd 2 napot bir.
2014. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"egyfolytaban telefonalasnal majd 2 napot bir."


Csak telefonálással elég sok telefon bírná két napig, hisz olyankor nem igazán dolgozik a telefon, ráadásul a kijelző sincs bekapcsolva közben, ami a legnagyobb fogyasztó a telefonokban.

Biztos vagyok benne, hogy a Lenovo P780 sem bírná egy napig igazán kemény használattal, hisz ilyen telefon egyszerűen nem létezik, viszont az emberek többsége amire használja a telefonját arra már lehet tényleg elég lenne 2 napra, de az nem hardcore használat.

2014. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nezz rolla tesztet ha nem hisszed , hogy tobb napig is birja a telo .

Itt van : [link]

2014. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néztem már róla több tesztet is, és elhiszem, hogy jó az üzemideje (hisz 4000 mAh-ás aksi mellett valamit nagyon el kéne rontani, hogy ne bírja sokáig), sőt, azt is elképzelhetőnek tartom, hogy A legjobb üzemidővel rendelkezik mobilok közül, de a 2 napos használatot már nem hiszem el, pontosabban nem annyira, hisz használattól függ, hogy mennyi ideig bírja, nekem is volt már, hogy a telefonom 3 napig nem volt töltve, szóval ez eddig nem olyan nagy szám, csak kérdéses, hogy mennyi ideig volt közben használva (nekem a 3 nap mellett talán 20 perc screen-on-time volt).

Ha ténylegesen egész nap használnám a telefont, este már biztos vagyok benne, hogy töltenem kéne.

Az összes telefon, amire azt olvastam, hogy simán kibír 1,5 napot, az nekem estére már majdnem le is merült.


Intenzív használat mellett egyszerűen nem létezik olyan telefon, ami tényleg bírná az egésznapos használatot.

2014. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lg g2
2014. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!