Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 D802 Android Lollipop...

Szines89 kérdése:

LG G2 D802 Android Lollipop 5.1.1 frissítés?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit, mikor jelenik meg, vagy van akinek már frissíthető?

2015. okt. 5. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

már egy éve várom, de csak ígéret maradt...nem tudom a gyár miért állt le vele..néhány eu országban lehetett frissíteni, aztán negyhírtelen abbahagyták..asszem hardver oka volt..

marad a 4.4.2...


mellesleg majd két hónap eltéréssel vettünk két LG G2-t, és apróbb eltéréseket tapasztalni például a gyári telepítésben is..a 2014. júliusban vásárolt jobb, mint a 2014 szeptemberi

2015. okt. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legutolsó fejlemény az volt hogy kimarad az 5.1.1 és rögtön a 6.0 jön, de valószínűleg abból se lesz semmi. A telefon simán elbírná de az LG teljesítette már a két darab andorid frissítést így már csak a G3 meg a G4 kap újabbat.
2015. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lg pc suite programmal számitógépről be lehet frissíteni 5.0.2-őre, de nem vitt rá a lélek mert nem valami jókat olvasok rólla. Visszafelé meg ugye nem lehet frissiteni ha már feltettem a lollit. Viszont az 5.1.1-re kiváncsi lettem volna de úgy tűnik ezekszerint megint húzza az Lg az egészet. Valószínűleg nem is lenne hibátlan....
2015. okt. 7. 13:58
 4/4 Screamer20 válasza:
De vissza lehet állítani a készüléket előző verzióra, csak akkor minden adat veszik a telefonról (kivéve sd és sim kártya)
2015. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!