Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kibírja 5 évig?

Matcr kérdése:

Szerintetek kibírja 5 évig?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a 8 hónapos Lumia 535 telefonom ki fogja-e bírni 5 évig?

Azt tudom, hogy addigra már nem támogatják meg minden, de szeretném ha kibírná.

Mellesleg egyszer volt eddig szervízben, még nagyon új korában, de akkor is szoftver miatt.

Végig tokban tartva van/volt, és le volt/van fóliázva.



2015. okt. 5. 18:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy 15/F vagyok és gimnázium végéig (most vagyok nulladikos, mint fönt írtam, 5 év) nem akarok telefont váltani.
2015. okt. 5. 18:45
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
figyelj ide kicsi srác az én koromban még nem is volt mobil telefon még is kibírtam... szóval ha más nem ugorj be egy telefon fülkébe ha olyan nagyon fontos vagy!
2015. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó, én ezt megértem.

De az más világ volt.

Amúgy meg telefonálásra max elkérem egyik osztálytársam telóját.

2015. okt. 5. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy kibírja. Miért ne bírná? Apám Alcatel 990-ese meg van 4 éve és semmi baja
2015. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, hogy kibírja, de mondjuk, alkatrész, tartozék kapható lesz még hozzá 5 év múlva?
2015. okt. 5. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
SZERVÍZ kérdésre keresd fel a Nokia központi számát vevőszolgálat és ott megmondják. hogyan tudná neked megmondani bárki mi lesz 5 év múlva?! wtf! Hívj fel egy astro tv-st jövőbe látót
2015. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Honnan a búbánatos retekből lehetne tudni hogy kibírja e? :D


Viccet félretéve próbálok válaszolni:

Lehet 3 nap múlva tönkre megy, lehet kibírja 5 évig is, ha így nézzük, akkor még a k510i-m is működik, pedig lassan 10 éves telefon.

Tartozékokat már egy pár éves telefonhoz sem egyszerű beszerezni, legalábbis boltból, ebay, vagy használt cucc jöhet szóba.


Másrészt, újonnan kb 30-35 ezer, használtan már 18-20-ért tudsz venni, 1-2 év múlva ez már csak 10-15 ezer pénz lesz, ha elromlik veszel másikat.

2015. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor felhalmozok tartozékokból :D

Mondjuk persze csökken az ára, akkor majd abból is felhalmozok párat :D

Eladni valszeg nem fogom

2015. okt. 5. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
az ilyen olcsó telefonoknak még jobban csökken az ára. én kb 1-2 évet adnék neki.
2015. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!