Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S SMS írás probléma,...

IPhone 4S SMS írás probléma, kép és részletek lent, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Adott egy iPhone 4S mobiltelefon, iOS 9.0.1 rendszerrel. Probléma akadt ma az SMS írásnál, ott, ahol látom amit épp írok, megjelent egy kamera ikon és egy szürke sáv, ami eltakarja szöveget, így nem látom amit épp pötyögök. Sajnos nem tudom eltüntetni és a Google sem adott hatásos választ. Itt egy kép, mely mutatja a problémát.

Ha valaki meg tudná mondani, hogy hogyan tüntethető el, hálás lennék. Sajnos iOS-ban 0 vagyok, két hónapja vettem először Apple készüléket.

Köszönöm.



2015. okt. 6. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép.

2015. okt. 6. 17:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy ismert bug azok között akik iOS 9-re frissítettek sajnos. Átmeneti megoldás létezik csak, reméljük nemsoká kiadnak egy javítást. Addig is menj a beállítások->üzenetekbe és kapcsold ki az "emelés a hallgatáshoz"-t. Ha így sem jó akkor minden alkalommal amint jelentkezik ez a hiba zárd be az sms appot és indítsd újra. Tudod... kétszer katt a home gombra és felfelé pöccintés. :) Remélem segíthettem!
2015. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Frissítsd 9.0.2-re, hátha ezt is megoldja.
2015. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!