Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még a Nexus 5 2015-ben?

Megéri még a Nexus 5 2015-ben?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg tudnátok olyan telefonokat ajánlani, amiket nem kell 2-3 év múlva lecserélnem? Előre köszönöm!

2015. okt. 6. 17:58
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

2-3év múlva cserélsz benne aksit aztán kész,teljesen jó készülék.

ha meg azért cserész csak telót mert ciki neked az hogy a jelenlegi 2-3éves akkor meg mindegy hogy ki milyen telefont ajánl most.

2015. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem különösebben nem azért érdekel a csere,mert "ciki"... A jelenlegin egyrészt már túl kevés a tárhely az igényeimhez képest, másrészt egyre lassabb és pl a kamerája sem működik már.
2015. okt. 6. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri
2015. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amikor megveszünk egy telót, azt hisszük húúú, ez az örök darab..eddig.

ma már valóban olyan méretű, tudású készülékeket lehet kapni, ami nekem, mint eccerű embernek kiváló..de bizony az alsó hangon is 90-nél kezdődik..


a döntés nálad, mert bármit írok, abból vita van..az biztos, hogy olcsó húsnak, híg a leve...


én százezer alatt nem vennék készüléket...na jó, persze az a készülék jövőre nyolcvanezer, de akkor sosem lesz telód..


ha androidost ajánlok, az a baj, ha ios-t az a baj, ha mást az a baj..


én csak androidosban utazom, a hibáival együtt...ha ez a rendszer jó circa kétmilliárd embernek, akkor nekem is..


LG, Samsung, Sony...persze másne más..

2015. okt. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na jó.. Sony Z2, Z3.. LG G2, G3... Samsung S5, S6..és hasonlók. pénz kérdése.

csak 5 coll felettit vegyél..inkább hat közelében..32Gb alap..13Mpix kamerával hárul, elöl általában 2..

az akksik használattól, bánásmódtól függően bírják..úgy három évig...akkor csere..


a pénztárca nálad.

2015. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!