Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új készüléket vásároltam....

Új készüléket vásároltam. Hogyan tudom a régi készülékről a Vibert átteni úgy, hogy a régi üzeneteim megmaradjanak? A régi készülék nem engedi, hogy SD kártyára mentsem a Vibert!

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 19:24
 1/2 anonim válasza:
sya. én úgy tudom hogy a viber az üzeneteket nem tárolja külön mappában csak a képeket így azok elvesznek amikor új készülékről vagy a számítógépről jelentkezel be (első bejelentkezésnél)
2015. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hasonlo problámám van nekemis.megvan a régi telom.azon ott vannak az üzenetek,kellene legyen hogy üzenetek archiválása majd elküldése emailben.ráküldeném az uj telomra.haveromnak sikerült.ujabb készüléke van igaz.de nálam nincs olyan h archiválás elküldsés stb.windoes phone 7.8-as op.neked megoldodott már?ha igen hogy csináltad?
2015. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!