Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letíltott telefont lehet...

Letíltott telefont lehet használni küldföldi sim kártyával?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy T mobile nál vásárolt de független telefont (Sony Z2) amit tartozás miatt tíltottak. A kérdésem az, hogy mivel a határ mellett lakom, foghatóak a külföldi szolgáltatók hálózatai is. Ha vennék bele egy ilyen kártyát akkor tudnám használni a telefont? Külföldi T mobile is menne vagy másikat?

#külföldi sim
2015. okt. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Külföldiekkel lehet, hogy működik. De igazából telefonboltosok meg tudják oldani (nem igazán legális megoldás), hogy itthon is lehessen használni, én S5-tel szívtam meg múlt évben, kb. 15ezret fizettem érte.
2015. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Nem biztos hogy megy, próba szerencse. Van illegális megoldás, de ha buksz, akkor nagyobbat fogsz bukni, mint nyerni.
2015. okt. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fog működni. Ha kilépsz az országból akkor igen, de országon belül semmilyen kártyával nem fog működni.

Apám járt így. Magyar telo magyar előfizuval éstartozás miatt letiltották a telefont. Külföldön él és még nevetett is hogy csak fenyegetés. Jött haza látogatóba és amint átlépte a határt nem tudta használni a telefont. Körbe telefonált pár helyre és kivétel nélkül azt mondták hogy egy darabig külföldön még fogja tudni használni de az országba már tuti nem és nem is tudják kiütni. A tiltó lista pedig bizonyos időközönként frissül külföldön így sokáig ott se lesz már jó. :/

2015. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!