Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 compact meghalt...

Sony xperia z1 compact meghalt kijelző?

Figyelt kérdés
A fent említett telefonomat beleejtettem a vízbe és igaz elvileg vízálló de uánna folyamaosan újraindult és egy újraindulás után már nem is jelent meg semmi a kijelzőn(reagált a bekapcsoló gombra rezgett mint amikor normálisan bekaocsoltam) ha fel rakom tölteni akkor is világít.Szóval szerintem a kijelzővel van vmi,de meg szeretném úszni kijelzőcsere nélkül ha lehet.

2015. okt. 6. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad vizesen kapcsolgatni. Kapcsold ki és hagyd 2 napig, hogy teljesen ki tudjon száradni. Érdemes (nyers) rizsbe tenni, az nagyon jól szívja a nedvességet. Bár a kapcsolgatástól már lehet, hogy kanyec neki és kijelzőcsere kell.
2015. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ de most hagytam 1 napig és már jó,arról írom a választ
2015. okt. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!