Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios-t frissítettem a gyártó...

Bios-t frissítettem a gyártó oldaláról letöltött "rommal" és egyszerűen meghalt az egész Mit tudok vele csinálni? Eredeti CD nincs meg (crahsfree bios 2 támogatja) Fekete kijelző, kép nincs. többi lent

Figyelt kérdés

1 ASUS p5n32-e SLI alaplapról beszélünk a 1601 es romot akartam felrakni, és persze minden jól ment de amikor újraindult akkor semmi.

ezt az EZFlash el csináltam, leellenőrizte minden jó volt elviekben.

mi a teendő? mit tudok vele kezdeni?



#BIOS #alaplap #Asus #GYÁRTÓ #alaplap frissítés
2014. máj. 13. 22:07
 1/7 lali51 ***** válasza:
Az alaplapból vedd ki az ellemet pár perc után tedd vissza és újraindítás.
2014. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cianidetil ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod ezt:

[link]


Bár,szerintem behalt a bios chip. :(

2014. máj. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az elemet kiszedtem az este ma visszarakom ha nem megy megnezem azt amit a 2.kommentelo mond. bioschip mennyibe faj?
2014. máj. 14. 08:53
 4/7 A kérdező kommentje:

itt a videó az alaplapról

https://www.youtube.com/watch?v=ksX-xsvQGMw

amikor felpörög 2.jára a videókártya akkor kéne már képnek lennie.

2014. máj. 14. 18:19
 5/7 cianidetil ***** válasza:
A videóról egy-két észrevétel.A kártyád a második foglalatban van,nem tudom szándékosan van e így,de javaslom tedd át az egyes foglalatba.Ha jól láttam leszedted a jumpert,de a videóból nem derül ki,vissza raktad e a 2-3 tüskére.Ha igen,és nem volt így sem kép,akkor javaslom megint,hogy tedd a kártyád az egyes slotba,és úgy próbáld meg.Remélem segíteni fog!
2014. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
muxik a vas. koszinom. utolso kerdes. a hangkarit
2014. máj. 14. 23:42
 7/7 cianidetil ***** válasza:
Ha attól indul el,mert slotot cseréltél,akkor most már visszateheted a 2 -dik slotba a kártyát.csak a frissítés miatt kellett az egyes slotba tenni,de már felismerte a gép,így mehet minden vissza a helyére!
2014. máj. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!