Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes vennem? Iphone 4s-ről vélemény?

Figyelt kérdés

Elromlott az előző telefonom, ami samsung volt. Nem tudom, hogy most milyen telefonom legyen. Noki, Sony, HTC, semmiféle képen sem szeretnék. Iphone 4S-en gondolkozom, de nem eddig még sose volt iphone telefonom. Azt olvastam, hogy hamar merül az akkumulátor. Ami nekem nem túl jó, mert szinte egész nap használnám. Szóval valami olyan telefont szeretnék ami bírja, és a kamerái is jók.:)

Véleményetek szerint, milyen telefont lenne érdemes vennem? Ami nem drága.


2015. okt. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
valami olcso lumiat.
2015. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iphone 4s-et azért ne vegyél mert régi és már elavult.

A huawei p8 lite-ot ajánlom! nekem is az van! több mint egy napig bírja az aksija pedig nyúzomám rendesen:D

+Egyszerűen gyönyörű képeket készít! és ennyiért nem is drága!

2015. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Jó az akksija.

2015. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát én Huawei P8-at szeretnék, de anyukám szerint az túl drága.. Más telefon meg annyira nem tetszik, persze az Iphone-okigen, de hát azok meg ugyebár drágább:(

Nem tudja valaki esetleg még azt hogy használtan mennyi lenne? az iphone vagy a huawei?

2015. okt. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!