Iphone 5s vs z3?

Figyelt kérdés
Kinek meik tetszett jobban meik éri meg vásárolni és miért?

2015. okt. 7. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha multimédia a fontos akkor Z3, ha a prémium minőség és az időtállás akkor 5S.
2015. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A multimédia csak azért jobb a sonynál mert nagyobb a képernyője nem? Mivel hardveresen kb 1 kaliberü nem?
2015. okt. 7. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb képernyő, valamennyi téren erősebb hardver. De én személy szerint Sony-t biztosan nem vennék.
2015. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A hardvere sokkal erősebb vagy csak minimálisan vagyis nem észrevehető játékoknál? És am miért nem vennél sonyt?
2015. okt. 7. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Hardvere jóval erősebb az újabb játékoknál. Személy szerint azért nem vennék Sony-t, mert igen gyatrán optimalizált telefonjaik vannak és az anyagminőség sem az igazi. Ha android akkor Samsung. Ha prémium minőség kell és stabilitás akkor Apple.
2015. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én anno még az iPhone 5smet adtam el,hogy vegyek egy Sony Z-t, és nem bántam meg, mert sokkal jobb volt a Z. Most egy Z3-am van ami szintén jobb mint az 5S mindenben. Amit az előző írt,hogy samsungot kell venni az nem igaz, mert az az android legalja. És amit az első írt hogy az anyagminőség az pont fordítva van a Z3-nak sokkal jobb az anyagminősége.
2015. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:SS Értem köszi a válaszokat..És most hogy átváltottál z3ra 5sről szivesebben fogol a kezedben egy jó pár collal nagyobb készüléket vagy a 4 col az ami megfogott? Mert igazából az 5snél az szúrja a szemem...
2015. okt. 7. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mostmár jobban tetszik a nagyobb telefon.
2015. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi
2015. okt. 7. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Z3 erősebb nagyobb vízálló!
2015. okt. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!