Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Xperia S-ről Lumia...

Megéri Xperia S-ről Lumia 530-ra váltani?

Figyelt kérdés

Most egy Sony Xperia S telefonom van. Akad (Android 4.1.2) ami még nem is lenne baj vele, mert kitöröltem minden olyan appot ami háttérben fut és nem használtam, de egy nagyon idegesitő tulajdonsága, hogy magától reagál és 1cms vonalban nem is reagál. Tudom ez nem a telefon hibája, én ejtettem le sokszor és én úsztam vele véletlen (itallal a fejemben :D )


Mindezek ellenére érdemes meglépni az irányt egy használt Lumai 530 felé, amire még 1 év garancia is van, és a jelenlegi szolgáltatómban lett vásárolva? Keveset használt telefon (tulaj testvérét régóta ismerem, lányról van szó) nincs semmi karc (telefont használtam egész nap, próbaidő miatt) és nekem bejött.


Szerintetek?



2015. okt. 7. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Hopp, ez lemaradt: csak sms és telefonálás, internet és zenehallgatás a cél.
2015. okt. 7. 18:30
 2/3 cernageza ***** válasza:
Amit vegyél számításba, hogy az 530 belső memóriája nagyon kevés (tán 4gb), így a rendszer mellett sokszor komolyabb frissítéseknek sem marad hely! Nálunk van egy a családban, nincs rá panasz különben, leggyengébb lumia létére folyamatosan,akadás nélkül szaladgál.
2015. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Számításba vettem, ám a jelenleg 32GB tárhelyes Sonyban is csak 1,2GB-t használok fel, de ez a szám jóval kevesebb lenne, csak nemmegy bele sd kártya... míg az 520-ba megy. Köszi az infót :)
2015. okt. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!