Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonnal lehet gond vagy a...

Telefonnal lehet gond vagy a Messenger csak? (Microsoft Lumia 640)

Figyelt kérdés
Alig egy hónapja kaptam meg ezt a telefont, kb. egy hete, hogy feltűnt, hogy amikor Messengeren akarok írni üzenetet, mintha nem minden betűt ütne be, pedig koppintok, illetve a szóközzel is ugyan így vagyok. Máshol nem nagyon vettem észre, mert jórészt csak Messengert használok, Twitter, Instagram, egyebek csak elvétve. Ilyen problémát még nem nagyon olvastam sehol ezzel a készülékkel kapcsolatban. Szerintetek?

2015. okt. 7. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván az első amit csinálnék hogy írok egy hagyományos SMS-t valakinek, ha a probléma itt is fenn áll akkor intézkednék.
2015. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom a messengerrel. De tényleg írj egy hosszabb szöveget (sms, email).
2015. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ha gyorsan akarok írni akkor előfordul máshol is, pláne ha egy kézzel írom a dolgokat. Szerintem valami a telefonnal nincs rendben, régebbi telefonom, amin szintén ekkora méretű volt és szintén egy kezes használatnál nem csinálta ezt. Max. fél év után, mert belassult addigra már, akkor késve mutatta a szavakat, de nem csodálkozok rajta, Androidos volt kb ennyiért mint a Lumia 640, nem ismert márka.

Lehet elküldöm megnézetni ezt a telefont, még nem nagy gond ez, csak idegesítő szerintem...

2015. okt. 8. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan szarakodik a messenger, ugyan ez történik, meg néha bezáródik magától, úgyhogy ez nem a telefon hibája szerintem...
2015. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!