Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elszállt az oprendszer, hogy...

Elszállt az oprendszer, hogy rakjak rá?

Figyelt kérdés
barátom megpróbálta rootolni a telefont és azóta se kép se hang, csak a recovery jön be de hiába próbálok cwm-et vagy romot rakni rá semmit se enged, mindenre azt írja h aláírás ellenőrzése sikertelen. az ideiglenes cwmnél eljut kb feléig mikor kiírja hogy invalid ota. hogy tudnék rá valamilyen oprendszert rakni? a válaszokat előre is köszönöm
2015. okt. 8. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátod akkora mágus volt, hogy lazán nekikezdett, majd jött a trágya, akkor most is legyen nagy guru és csinálja meg (ha tidja)
2015. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel a készülék fórumát, olvasgass, kérdezz. Itt kicsi az esély válaszra, de ha nem írsz (pontos) típust, akkor meg egyenesen nulla.
2015. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Gyárit probálnám vissza állítani,

Angolul xda forum

Magyarul pdafanclub vagy mobilarena

De ott is olvass utánna mielőtt csinálnál valamit vagy mielőtt kérdeznél mert itt a kéddés alapján nem nagyon lehet segíteni.

2015. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
beex M1 a tipus de csak az m1d-hez találtam bármit is. nem tudja megcsinálni és én is megpróbáltam már mindent (korábban több telefont is rootoltam vagy telepítettem újra, de azokon alapból is volt oprendszer) de így még nekem se megy :/ azért köszi a válaszokat, a fórumokon se találtam de akkor keresek angol fórumokon hátha ott van valami
2015. okt. 8. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!