Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik oprendszer fagy kevésbé...

Melyik oprendszer fagy kevésbé: a WinMo, az Android vagy az IOS?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:

mindegyik gyárto rendelkezik kevésbé erőss mobillal pl az iphone 4 már elég erősen fagy mert már 3éves , ahogy a Samsung Galaxy S2 is , meg a Nokia Lumia 800

de persze az újjabb mobilok nem fagynak pl Iphone 5S nagyon jól teljesit de drága szerintem , Samsung Galaxy S4 színtén nagyon jól teljesit és az ára is kedvezző , Nokia 535 olcso de gyorss viszont fotozzni ne akarj vele

2015. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem WP 8.1 meg nem fagyott le soha.
2015. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen az iOS...még az iPhone 4 sem fagy...pedig mar 4 éves..
2015. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tengor ***** válasza:

A rossz alkalmazástól bármelyik megfagy. Az iOS-nél kisebb az esély, mert a multitasking hiányában (hehe) egyszerre egy alkalmazás futhat.

WP-n kevesebb az alkalmazás, kisebb az esélye, hogy hibásat, vagy rosszul megírtat teszel fel. De ha teletömöd vackokkal, akkor azt is meg lehet fektetni.

2015. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mar a 4s is fagy, nemhogy a 4
2015. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Windows Mobile, az rendszeres fagyott, de hát akkoriban az volt az egyik csúcs rendszer.
2015. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szeritem a kerdezo a wpre gondolt amugy
2015. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a wp es a winmo nem ua :D
2015. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maga az OS stabil, bármelyiket is nézed. A rajta futó program szokott elfeküdni, vagy esetleg valami bugos hardver vezérlő miatt áll fejre a rendszer, de korábban Androidon, és most iOS-en nagyon ritkán tapasztaltam. Androidon nem gyári ROM-mal volt ilyen bajom, az iOS kb. egy-két hónap folyamatos működés után indult újra magától, de csak egyszer.


(nem tartozik annyira ide, de valaki említette a multitasking hiányát iOS-en. Nem tudom, ki hogy van ezzel, a valódi multitask telefonon szerintem marhaság, azon kívül, hogy memóriát és erőforrást zabál, igazán másra nem jó)

2015. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!