Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a hátrányai és előnyei a...

Mik a hátrányai és előnyei a nem levehető hátlapnak?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom megvan már majdnem 5 éve. Nagyon sokszor előfordult, hogy lefagyott, vagy egyszerűen csak elkezdett bolondozni. Olyankor csak levettem a hátulját, kivettem az akksit, és bekapcsoltam. Utána minden ment vele rendesen, mint előtte :)


Most telefonvásárlás előtt vagyok. Néztem sok telefont (nem lényeg, hogy mit tud), és feltűnt, hogy elég soknak nem levehető a hátlapja. Mit gondoltok az előnyökről és hátrányokról?


2015. okt. 9. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

"A mostani telefonom megvan már majdnem 5 éve. Nagyon sokszor előfordult, hogy lefagyott, vagy egyszerűen csak elkezdett bolondozni. Olyankor csak levettem a hátulját, kivettem az akksit, és bekapcsoltam."

Ilyenkor elég hosszan nyomni a bekapcsoló gombot és újraindul.

Egyik hátrány, hogy nem lehet egyszerűen kipattintani a helyéről az akkut.

2015. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg még más hátrányai vannak? Tegyük fel, ha új akksit szeretnék venni bele, akkor valójában egy új hátlapot is kell vennem. Ugye?
2015. okt. 9. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek a telefonok már nem bírják 5 évig....

Előbb döglik meg a telefon, mint az akksija.

2015. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előny:

- Így lehet kompaktabb, erősebb a telefon.

- Ha elejted nem hullik szét darabjaira, nekem régi telefonoknál tuti repült az aksi is, és nem feltétlenül tesz jót neki 5 méter kacsázás a betonon.

- Lefagyásra van gomb kombináció, így nem kopik a hátlap a sok le-fel rakástól.


Hátrány:

- Gond esetén macerásabb, bár nem lehetetlen az akku csere. Mondjuk erre van a garancia, régi telefonoknál meg 1000-ből 1 ember fog szarakodni az akku cseréjével.


A mai telefon akkuk vannak olyan szinten megbízhatóak, mint az összes többi hardver, képernyőt, processzort, gpu-t sem cserélgetsz benne minden nap. Még csak azt sem lehet mondani, hogy a telefon ne bírná 5 évig, bírni bírja, csak technikailag elavult lesz.

2015. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod K.H.! :)


Tehát akkor van egy bizonyos gomb kombináció az újraindításra? Ez mindegyiknél más, vagy általában ugyan az? Esetleg amelyik telefonét tudod, leírod, vagy elküldöd link formájában? Megköszönném! :)

2015. okt. 9. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Adnak hozzá használati útmutatót :D
2015. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komment Huszár mindent elmondott...talán egy picit hozzáadnék..

nálunk is szinte egszerre érett meg a gondolat, hogy új, csúcsgépeket vegyünk..pénz megvolt, irány a bolt..


mondanom sem kell, olyanokat vettünk, melyeknek nem lehet levenni a hátulját..(Sony, LG)viszont atomerős az akksijuk..


már több mint egy éve megvannak, nem lassulnak, nem merül gyorsabban az akksi, tehát no problem..


jó, azt nem tagadom, hogy a három teló 330e ft volt, tehát húzós...

ha mégis baj lenne bármlyikkel, akkor a szervíz leveszi a hátulját(kulturáltan, gyári előírás szerint) javít, cserél...aztán visszaragaszt..


régen a zsiguliban pik-pak szélvédőt cseréltünk..ma? ragasztva van minden jobb autóban a szélvédő, úgyhogy szervíz..


ilyen az új világ..


ja...ne törődj a hátlappal..a gép legyen baromi jó..

2015. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!