Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont előnyösebb...

Melyik telefont előnyösebb megvenni sony z3 vagy iphone 5s? Melyik a jobb és melyik téren? .

Figyelt kérdés
Most akarok telefon vásárolni és nem tudom eldönteni ,hogy melyiket vegyem.Játékra is sokat akarom használni a telefont de egyaránt a gyorsaság és a kompabilitás is fontos..

2015. okt. 10. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Megválaszolni is nehéz hiszen már a kérdésedben szembe állítottad a 2 telefon előnyét hátrányát :)


5s természetesen az ios jól optimalizált de azért a szóbeszéddel ellentétbe ez is bír akadni (tapasztalat) viszont az androidhoz képest jobb. És a kijelző mérete sokkal kisebb így filmezni játszani nem a legjobb de van akinek pont a mérete miatt tetszik.


A z3 nagyobb kijelző 3gb ram de ez nem igazán számít.

Nagy kijelző szép fotók

Szerintem kényelmesebb filmekre játékra.

De ugyanakkor az androidos betegségek reméljük ha hamarosan érkező 6.0 majd már orvosolja a gondokat.

És a z3 egyik hibája ami mellet nem lehet elmenni hogy melegszik elég szépen. Persze ez most nem azt jelenti, hogy más telefon nem csak ez hajlamosabb.

2015. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:
Z3C-t érdemesebb az iPhone-al hasonlítgatni, mivel méretben közelebb van hozzá. Mivel kedvezőbb árú, én inkább a Sonyt venném.
2015. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Hát majd még meglátom melyiket fogom vásárolni ... :(
2015. okt. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!