Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban Iphone...

Melyik érné meg jobban Iphone 5s vagy Iphone 6ra gyűjteni?

Figyelt kérdés
Az 5s-t haarosan meg tudnám venni, de most nem tudom hogy vegyem e meg vagy várjak amig összegyűlik a pénz a 6ra. Véleményt mondjatok, ha van a készülékekkel kapcsolatban! Szeretném mellőzni az olyan válaszokat, hogy az Apple szar, gagyi, stb...

2015. okt. 10. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

még az 5S is bőven jó hosszútávon. én szembementem az elveimmel (miszerint soha nem vennék 120-nál többért telefont), de lecseréltem az 5S-emet 6-ra, nem mondom, hogy nem érte meg, de egyetlen előnye az, hogy ez 2 hónapos, az 5S-em meg januárban lett volna 2 éves, tehát annak már az akksija is gyengébb volt például, de akármikor rágondolok, hogy képes voltam 180ezret kifizetni egy telefonért, hát fuu...:D


szerintem inkább érdemes egy 5S-t venni, és gyűjtögetni tovább, az 5S ára az lassabban csökken, mint a 6-é, szóval ha most vennél egy 5S-t kb. 95ezerért, akkor 2 év múlva lecserélve is el tudnád adni olyan 75 körül, de ha 150-160ért vennél 6-ot(használtat persze), akkor azzal simán előfordulhat, hogy 1 év múlva is ott lenne az ára 115-120 körül. legalábbis én így látom. mind2 telefon jó.

talán annyit tudok hozzáfűzni, hogyha bejön a 60 fps-es fullhd videókészítés, akkor érdemes a 6-ot. :D

2015. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 5S még most is egy tök jó kis készülék!

Nekem 6 van, de kezembe véve egy 5S-t, egyáltalán nem tűnik lassabbnak. Ami fura benne, az a kis kijelző, de ez is csak azért van, mert hozzászoktam a nagyobbhoz. De hardveresen még évekig penge lesz.

A 6 annyiból jobb választás, hogy tovább bírja az akksi, nálam - ha nem nyomkodom állandóan - akkor 2 napot is bír. Az 5(S) mindig híres volt a gyászos üzemidőről - az 1560 mAh elég sovány.


Mondjuk azzal együtt, hogy Apple-fan vagyok, ha úgy kellene összekuporgatni rá a pénzt, valószínűleg nem vennél iPhone-t. Az első pár napban hú meg ha, aztán rájössz, hogy ez is csak egy okostelefon, amiért valószínűtlenül sokat fizettél ki. Azt nem mondom, hogy "nem éri meg", mert a "megéri" egy relatív fogalom, de ha erődön felüli anyagi megterhelés, akkor szerintem a kapott élmény nem áll arányban az áldozattal.

2015. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor mondjuk az 5S-emnek sem feltétlenül gyengélkedett még az akksija, csak a 6 most brutálisan rávert az általam eddig tapasztalt üzemidőkre :D

első voltam.

2015. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!