Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban,...

Melyik érné meg jobban, iphone 6 64 gb vagy iphone 6s 16 gb?

Figyelt kérdés
Iphone 5S-ről váltanék, viszont azt már észrevettem így lassan másfél év használat után, hogy szűkös tud lenni a 16 gb. Természetesen nem szeretnék 4K videókat készíteni, mivel nincs olyan eszközöm, célom, amivel ezt kamatoztatni tudnám. A 6S mellett szól, hogy újabb, és a 2gb ram, valamint az érdekelne még, hogy esetleg egy 50 gb-s iCloud előfizetéssel ki lehetne küszöbölni a 16 gb teló hátrányait? Azért ez a 2 jöhet szóba, mert nem szeretnék ennél drágább telefont, androidot szintén nem szeretnék, természetesen nagyon jó készülékek vannak ott is, de nekem az iOS jött be.

2015. okt. 6. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lényegében mindent leírtál, ami alapján dönteni lehet. Ha aktívan használod a cloud-ot, akkor elég a 16 gb. Ha nem, akkor 64. Amúgy szerintem az almának a k**va anyját, hogy 2015-ben képesek kiadni egy 16 gb-os csúcsmodellt. A 6S jobb, mint a 6, tehát felhőzz. :) Vagy szánd rá azt a +30-at a nagyobbra.
2015. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy szánalmas és olcsó húzás volt az apple-től, úgy olvastam, hogy lényegében pár dollár különbség lenne a 32 és 16 gb-s tárhely között... Köszönöm a választ :)
2015. okt. 6. 23:21
 3/5 anonim válasza:

Én pont most váltottam 5s-ről 6ra. Én inkább a 64 gigásat választottam mert legalább 2 évre tervezek vele. Mar most kevés a 16 giga akkor mi lesz másfél év múlva.

Kiadsz egy rakat pénzt az új modellért de nem tudod kihasználni.

2015. okt. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6s 16gb + iCloud...egyértelmű. De szerintem azt a 40 valahány ezret még gyűjds össze és vegyél 64gb os 6S-t.
2015. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, szamold ki.

Mennyit fizetsz havonta az iCloudra 2 ev alatt, es mennyi lenne a nagyobb tarhelyes telo ha 2 eves huseget irsz ala. Egyszeru matek.

Plusz, az iCloudhoz ugye data kell, ami extra koltseg lehet, ellenben ha a vilag vegen vagy egy barlangban es nincs terero de vmi elkepeszto csodat latsz es a 16gig mar be van telve, akkor nem tudod megorokiteni a latvanyt mert nem ered el a cloudot.


En paranoias vagyok amugy is sajat cuccaim online tarolasaval, ugyhogy egyaltalan nem hasznalom a felhot. Tudom hogy rengeteget fotozok, foleg hogy jonnek rokonok latogatni es megyunk kirandulni sokat, igy napokig tavol leszek a geptol (hogy lementsem a fotokat/videokat) ezert a 64est valasztottam. Megmondom oszinten igencsak csabito volt a 128, de az rengeteg GB. Inkabb abbol amit "sporoltam" veszek egy komoly tokok amivel megvedem a 'dragamat'.

2015. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!