Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Reklám vírusok, android...

Reklám vírusok, android telefonon?

Figyelt kérdés

Androidos telefonomon állandóan megjelenik egy reklámblokk legfelül, illetve van, hogy csak úgy bejön egy egész oldalt beborító reklám, amit ki lehet x-elni a bal felső sarokban!

Szóval teljesen olyan, mint amik alkalmazáson belül megjelennek, de ez a kezdőlapon, vagy az albumban, vagy akárhol ahol éppen vagyok! Próbáltam már 1000 féle vírusirtót, de soha nem talált semmilyen veszélyforrást



2015. okt. 11. 00:08
 1/7 Jófej:D ***** válasza:
Talán letöltöttél egy alkalmazást ami ezt csinálja. Azt kéne kitörölni.
2015. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott, de nem tudom melyik alkalmazás okozhatja ezeket a problémákat!
2015. okt. 11. 00:29
 3/7 Norbi658441 ***** válasza:
Legtisztább dolog,ha csinálsz egy gyári beállítások visszaállítását.(ezt csak akkor ajnálom,ha emlékszel a fiókodra,esetleg fontosabb dolgaid vannak rajta és tudod fejből a jelszót).Ha a játék adataidat is 'menteni' szeretnéd,akkor pakold át a játékaidat a telefon tárhelyére,ezután húzd ki a gépbe az Android fájlon belül a Data/Obb-t.Ha megvan a gyári visszaállítás,akkor visszatelepíted a játékokat és csak azután másolod vissza a fájlokat.
2015. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ferjemnek is ez a problemaja. S6-ja van, es sehogy nem lehet torolni ezt sajnos.
2015. okt. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem google playről telepítettél valami lopott programot, akkor könnyen előferdülhet, mert tipikusan azok az appok szokták ezt csinálni. Ha van ilyen, akkor azt kellene először törölni. És legközelebb csak a playről telepíteni.

Vagy meglátogattál valami vírusos weboldalt és azt csinálta ezt.


Az egyetlen megoldás a teljes gyári visszaállítás. Ezzel törlődik minden adatod is a telefonról. Szóval a fontos dolgokat mentsd le először.

2015. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálok akkor egy gyári visszaállítást, bízok a sikerben! Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 11. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A playen van adware detector program is elobb azt probalnam
2015. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!