Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3 compact vélemén...

Sony xperia z3 compact vélemény? Mennyire tudja egy átlag ember (sokat használom, de nem vagyok a nap minden percében telefonon lógó de az se aki a mobilt csak telefonálásra használja) kihasználni a telefont?

Figyelt kérdés

Mert egy ismerősöm megjegyezte hogy minek nekem olyan erős,bár igazából pont az ő véleménye nem érdekel mert ő beszél mikor neki majdnem a legújabb iphone-ja van,pedig ő se használja több dologra mint én,meg nem ismer engem amúgy sem.

De én is gondoltam már arra hogy lehet nem tudom kihasználni,mert tesztekből stb minden nem derül ki egy telefon összes tudása.



#Xperia #Sony #vélemêny
2015. okt. 9. 12:14
 1/3 Osynho ***** válasza:

Z3C-m van, nagyon szeretem. Igazából ott kezdődik, hogy minden gördülékenyen működik rajta. Ez nem mondható el egy olcsóbb androidos telefonról. Ettől kezdve, ha nem akarok agyvérzést kapni, kifizetem az árát egy normális telefonnak, függetlenül attól, hogy mennyire "használom ki". Egyébként ez mit jelent? Mitől van kihasználva egy telefon.


A Z3C egy szerintem szép telefon, jó hardverrel, korrekt kamerával (azért nem vagyok elájulva a képek, videók minőségétől), pont jó mérettel és jó akkuidővel, viszonylag normális áron.

2015. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leginkább pénztárca kérdése. Ha úgy vagy vele, hogy nem megterhelő a kiadott összeg "hiánya" akkor megéri, ha nem így van, akkor néznék olcsóbbat/használtan.


Ez a kihasználás mindig olyan, hogy ugyanazt tudja egy olcsóbb telefon is, csak nem olyan sebességgel, nem olyan minőségben. Persze így nézve, a Suzuki is ugyanúgy elvisz A-ból B-be mint egy új BMW, de mégiscsak királyabb BMW-t vezetni.


Ellenpéldaként azt tudom felhozni, hogy lehet venni viszonylag olcsón korábbi csúcs modelleket. Én 18-ért Xperia T-t vettem, jelenleg 5.0-ás android van rajta, igaz nem gyári, de nincs felesleges app, cserébe gyors, jól használható, 16GB tárhely van és elég jó a kamerája is. Persze nem veszi fel a versenyt a mai csúcs modellekkel, de alapvetően sokkal többet nyújt, mint egy új olcsó mobil.

2015. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Az ár nem megterhelő,csak ha nem használnám ki,akkor nem érné meg,de szerintem akkor emellett döntök.

2015. okt. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!