Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iphonet vásároljak...

Milyen iphonet vásároljak hosszabb távra?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni egyet es nem tudom eldonteni hogy iphone 6 vagy 6s legyen. Ettol a chip balhetol en is tartok egy kicsit , de olyan november kornyeken tervezem a vasarlast. Vagy netalan varjak a 7re ami nem biztos hogy tetszeni fog keg lehet hogy i6c jon. Ami a 6s be tetszik az a gyorsasag es a 2gb ram meg a kamera. Ami az i6ba pedig hogy olcsobb 30k val. De nemtudom hogy kb egy ev mulva eleg lesz e az 1 gb ram.

2015. okt. 11. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Miért, mi lesz egy év múlva, hogy nem lesz elég az 1GB RAM?
2015. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez durva előitelet. Ha nem tudsz valaszolni es segiteni akkor minek irsz ide te szerencsetlen?
2015. okt. 11. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

@2

Kezd nagyon alacsony lenni a gyakorikerdesek.hu mobilos részlegének színvonala, pont az olyan emberek miatt mint Te.

Miért zavar ha valaki iPhone-t használ?

Elhordjátok az Apple termékeket vásárlókat mindennek, közben a legtöbbjüket pont nem érdekli, hogy Te milyen készüléket használsz.

Már rég elmúlt az az időszak amikor a "Menőzni veszi" című válaszokra 100%-ban hasznos jelölést lehetett kapni.

Ideje továbblépni, és belátni, hogy sok embernek (köztük egyébként Nekem is) tökéletesen megfelelnek az Apple által gyártott termékek.



@Kérdező

Ha teheted a 6S-t vedd, a 2GB RAM hosszútávon jó befektetés. Az iOS jól optimalizált, ennek ellenére már nagyon érett a memória bővítés.

Amire ügyelj, hogy mindenféleképpen 64GB-osat vegyél vagy 128-asat. Ha azon múlik akkor inkább vegyél 64-es sima 6-ot, mint, hogy 16-os 6S-re költs.

Az iOS rengeteget cache-el, ami több gigára is megnő idővel, így hamar megtelik a 16 gigás verzió.


Szerintem kár várni a 7-re, ha így állsz hozzá akkor 8S-re is várhatsz :D

2015. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is csak az előttem szólót tudom ismételni.

a kettes válaszadónak valószínűleg soha semmi nem jött össze idáig az életében, és fúj arra, akinek esetleg jobban megy(de tudom, nemsoká jön, és elárulja, hogy jajj, hát őneki lenne ám pénze erre is, hiszen amúgy is sgs6 edge plus-a van...meg ehhez hasonlók), de a kérdező egy szóval sem írta azt, hogy miért kellene neki az iPhone.

amiatt aggódik, hogy a hardver elegendő-e hosszútávon, aki divatból akar iPhone-t, az full telibeszarja, hogy hogyan működik, lényeg a hátulján az alma.


szerintem a chipgate az nem olyan nagy dolog, mármint úgy értve, ha ebből kifolyólag bármi gondja is lenne a telónak, úgyis kicserélik gariban.


a 2 giga ram az jó dolog, de szerintem is inkább csak az élettartamát hosszabbítja meg + ugye annyi, hogy a böngészőben több lapot el bír tárolni újratöltés nélkül.

nyilván ezek már olyan kicsi javítási lehetőségek, ami azt eredményezi, hogy már nem igazán kell sokkal tovább várni, mindent megkapott a 6S is, amit talán elvár az ember funkciókban, még többet is.


nekem egy 64 gigás 6-om van, ez is szinte tökéletes, emellett én mondjuk ha netezek, akkor nem zavar olyan túlzottan, ha újratöltögeti lapváltáskor az adott oldalakat, másra meg elég az 1 giga is.

akkor vedd a 6S-t valóban, ha nem probléma az a plusz pénz, de egyébként egyikkel sem fognál mellé hosszútávon sem.

2015. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat nektek. Latszik meg vannak ertelmes emberek. Mar kinottem a menozes vilagabol , teljesen mas okok miatt lenne ra szuksegem.eleve nemetbe dolgozok es itt messze nem ismerik a menozes dolgot. Vagy 6s 64gb vagy ugyaezert az arert lehetne 6 128gb

Az egyik 850 euro a masik meg 840 euro. De a sima i6 64gb pedig csak 740 euro. Az baratibb. De a 2gb ram eleg csabito de az akksi meg taszito. Lehet sima lesz es akar egy mulva lecserelhetem. Megegyszer koszonom a hasznos tanacsokat.

2015. okt. 11. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Na most először is, egy iPhone nem kerül félmillióba. Másodszor pedig, amiből futja - el sem fogod hinni! Kemény munkából.


Megértem, hogy a te alacsony szinteden elképzelhetetlen, hogy valaki iPhone-t tudjon venni magának, de tudod vannak olyan emberek, akik hajlandóak voltak tanulni, egyetemen vagy főiskolán, ennek következtében nincsenek rászorulva, hogy havi 90 ezerért dolgozzanak, és megengedheti magának akár az iPhone-t is 220 ezerért.

2015. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tatomuzik válasza:
Kedves utolsó válaszoló.te miért nézel le valakit,ha a szakmunkás osztályból való?Számomra ez még nem jelenti azt ,hogy csóró az illető,vagy hogy bármivel is kevesebbet tud/ér,mint más.Egyébként elenyésző a különbség a két készülék között,mivel már az i6 is villám gyors.itt a plussz funkció a lényeg,hogy van e szükséged a 3d touch ra és a többi extrára.támogatás terén 1 év a különbség! remélem tudtam segíteni. :)
2016. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tudtal, koszonom. Azota mar megvettem a 6s t . Es nem bantam meg. Brutal jo telefon.
2016. jan. 2. 23:37
 9/9 Tatomuzik válasza:

gratulálok az ujj telefonhoz :) és igen valóban brutál jó.

énis most váltok 6s re

2016. febr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!