Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenornál kártyás telefonná...

A telenornál kártyás telefonnál milyen havi internet lehetőségek vannak? Jelenleg 100mb-os csomagom van, de nekem kb 3gb kellene. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1 GB 2 999 Ft

5 GB 5 999 Ft

De bővebb tájékoztatást kapsz, ha az ügyfélszolgával beszélsz.

2015. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A honlapon nem tudok kiigazodni. A havi hatezer az rengeteg, a háromezer az rendben volna, de az egy giga az kevés.
2015. okt. 11. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól kivan ez találva. 2 évvel ezelőtt az 5 ezer alatti előfizetésemhez kaptam 1 giga netet, 40 sms-t. Az új csomagoknál már ezen ár körül már csak 150 megát adtak és 0 sms-t. Ha netezni akarsz, fizess ! Ha sms-eznél, vegyél plusz csomagot.

Kártyásnál meg jól megszámolják a net árát. Nincs komoly áremelés, á...nincs. Csak szuperül kitalálják, hogyan lehet többet kérni .

2015. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találtam ilyet is.

[link]


Tényleg hívd fel a 1220-at szerintem.

2015. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj át a BlueMobile-hoz, ha független a mobilod, csak ők adnak feltöltőkártya mellé 3 gigát 2500Ft-ért, ezenkívül mindig, minden irányba 33Ft a perc és sms, ami szintén jóval olcsóbb, mint a Telenor feltöltős árai.

Egy baj van, hogy nincs 4g, csak 3g.

2015. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!