Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen internetes pénzszerzési...

Milyen internetes pénzszerzési lehetőségek vannak még?

Figyelt kérdés

A Marketagentra már regisztráltam, melyek még a MEGBÍZHATÓ oldalak? Tudom hogy a legtöbb átverés, de van ami tényleg fizet, azt tudom hogy elég keveset. Readbudról halottam még, de nem tölti be az oldalt. Az létezik még?

Köszönöm



2014. okt. 31. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
www.odesk.com www.freelancer.com www.elance.com
2014. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legtöbbje valóban átverés, úgy a 100%-a, de lehet hogy több. Külön imádom amikor még nagy kani betűkkel ki is írják, hogy "nem átverés, nem MLM!!!". Na ott aztán mindig kiderül, hogy átverés és MLM. Én konkrétan eddig 0 olyan oldallal találkoztam, ami akár egy forintot is fizetett volna.

Jobban jársz, ha keresel valami tényleg létező munkát, szerződéssel. Lehet hogy meggazdagodni nem fogsz belőle, de az is több, mint amennyit ezekkel a kamu netes pénzlehúzásokkal összeszedsz.

2016. aug. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!