Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetről szabad telefont...

Internetről szabad telefont rendelni?

Figyelt kérdés
Úgy értem biztonságos, nincs az, hogy törött, vagy használt, rossz állapotban lévő telefont sóznak az emberre? Fizetés átvételkor van, vagy utalni kell előre?
2015. okt. 11. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltatotol veszed nincs semmi gond, meg persze ha újat veszel
2015. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked mi az "internet"? Egy évek óta működő áruház vagy egy kazahsztáni honpolgár azért nem mindegy.

Fizetés pedig a bolt által ajánlott módon vagy a két magánember megegyezése szerint.

Magánembertől természetesen lehet vásárolni korrekt módon, de át is verhetnek.

Nincs tuti recept, csak a megfelelő kommunikáció és egészséges bizalmatlanság meg persze a lehetőelg személyes átvétel. Ez természetesen az ostobaságától nem védi meg a vásárlót:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2015. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján feltételezem, használt készülék vásárlásáról van szó.

Nos, ha korrekt eladótól veszed, akkor nem lesz baj.

A korrekt eladó:

- normális leírással látja el a hirdetést, műszaki adatok és releváns információk vannak benne, nem süket győzködős duma. Ha van valami hiányosság (pl. karcos, törött, horzsolt), azt BELEÍRJA a hirdetésbe.


- normális, NAGY FELBONTÁSÚ FÉNYKÉPEKET rak fel, TÖBBET IS! Nem egy sötét sarokban fotózza le vaku nélkül, a képeken látszik a tényleges állapot.


- lehetőséget biztosít a SZEMÉLYES ÁTVÉTELRE, és természetesen a kipróbálásra. Ahol csak posta van, előre utalással, az gyanús. (Az más kérdés, hogy Budapestről nem megy az ember Nyíregyházára egy telefonért, de a lehetőséget mindenképp fel kell kínálni).


A használtcikk-vásárlásban mindig van rizikó, de ha értelmes emberekkel boltolsz, akkor nem lesz baj.

2015. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Webáruházakból, amik például az Árukereső oldalán vannak, azok csak új telefonokkal foglalkoznak, garanciával! ÚjGSM, GSM Vonal és GSM Home - ezeket az oldalakat kerüld el, minden más ilyen oldal, ahol ott a "megbízható bolt" pecsét, nem fogsz csalódni! Például ÚjMobilok, Mobilbirodalom, Mobilkereskedés, Mobilvarázs, Turbado, B-Tel, XXL GSM - a legolcsóbb, de mégis jó, normális webáruházak, semmi kockázat nincs! Én például a Huawei P7-esemet a Turbado-tól rendeltem, és minden rendben ment, most sincs semmi problémám, nem bántam meg!

Sőt, ahogy összehasonlítottam az árakat, észrevettem, hogy mindig bármit veszel, ugyanaz a termék és típus, ugyanannyi garanciával, még szállítási költséggel együtt is olcsóbb, mint ha személyesen a boltban vennéd!

2015. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Ujgsm pont az egyik legmegbízhatatpanabb. Folyamatosan új nêven vannak, a bolti "garancia" annál is kevesebbet ér, mint amikor azt mondják, hogy van. Menj fel homárra, ott egy jó cikk róla..
2016. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, olvasd el a válaszomat jobban odafigyelve, az ÚjGSM pont az a 3 egyike, amiket NEM ajánlok! "ezeket az oldalakat kerüld el"!
2016. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Bocs, ujmobilokat akartam írni, nem ujgsm et, bár éb egyikből sem fogok soha semmit venni.
2016. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!