Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus One Vagy Oneplus Two?...

SSS Máté kérdése:

Oneplus One Vagy Oneplus Two? (További lent. )

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem , hogy melyik érné meg a pénzét?

Tudtommal nem igazán változott sokat az OPT.

így felakartam tenni azt a kérdést hogy , szerintetek melyik érné meg és mi a különbség java részt a kettő telefon között .

Illetve : ebben az ár kategóriában (100-130) közötti telefonok között mi érné meg a pénzét? Gondoltam itt Nexus-ra is akár .



2015. okt. 12. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
egyértelműen a two. szinte mindenben jobb.
2015. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nexus mire gondoltál? szerintem 5-öt már ne vegyél, 6 áráért meg már már majdnem 5x-et kaphatsz :D

Meizu mx5, blue charm metal, ha ragaszkodsz az 5 inches még a xiaomi mi4c.


Nekem egyébként a opo kinézete picit elavultnak tűnik, ha opw-ből lenne 16gb-os az érné meg szerintem, 130at nem igazán adnék már a 64gbosért, viszont azért a +20k megér a +1gb ram +tárhely.

Ha megteheted akkor opw 64 gb, bár neki ugye azért vannak szoftveres problémák meg melegedés is.

2015. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!