Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus One megéri megvenni...

OnePlus One megéri megvenni vagy még gyűjtsek kicsit és vegyem meg a two-t?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kicsit aggódom, a Two-ban Snapdragon 810-es processzor van, aminek közismert hibája, hogy jobban melegszik, mint kéne, rövid használat után már tűzforró lesz! Nem tudom, hogy ez még az eredeti 810-es, vagy már a javított verzió-e, illetve hogy a OnePlus megoldotta-e valahogy a hőelvezetést.

Én inkább megvenném a One-t, már az is nagyon szuper! Ennél a márkánál egyedüliként közvetlenül a gyártótól is meg tudod rendelni, és így még olcsóbb, például a 64 gigás változat már 90 ezerért kapható tőlük!

2015. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
77%
első, látszik hogy még nem tartottad a kezedban a oneplus two-t... egyáltalán nem melegszik jobban mint a többi telefon... tüzforró meg aztán egyáltalán nem lesz...mellesleg kérdező, szerintem ha tudsz szerezni meghívót akkor inkább a kettest vedd, de ha nincs rá pénzed és nem akarz a meghívóra várni akkor a one -t ajánlom, annak az akkuja jobban bírja úgyis
2015. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!