Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség, teli van reklámmal...

Segítség, teli van reklámmal a telefonom. Hogyan szabadulhatok meg tőlük?

Figyelt kérdés
Valószínűleg olyan programot tölthettem le, amivel letöltöttem reklámokat is. Googleplayről töltök csak programot. Mostanában 3 új programot szedtem le, de azóta már töröltem azokat is, a probléma mégsem szűnt meg. Kis sávban felülre hozza be a reklámokat, illetve ha megnyitom az albumot vagy a kamerát, akkor teljes képernyőbe. Hogyan törölhetném őket? Kérlek azt ne mondjátok, hogy "gyári beállítások visszaállításával", mert rengeteg anyagom, beállításom, jelszavaim stb van a telefonon, amit nem lenne egyszerű visszarakni rá, úgyhogy egyelőre alternatív megoldásokat akarok kipróbálni rá. Van valakinek ötlete, tapasztalata ezzel kapcsolatban? Milyen reklámblokkolót, vírusirtót stb tudnék rá tenni?

#reklám #Android #vírusirtó #telefon reklám
2015. okt. 12. 14:52
 1/8 Jófej:D ***** válasza:
Próbáld meg vírusírtóval kiírtani. Pl Eset, Avl
2015. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Kipróbáltam de sajnos nem segített. Egyik se talált se vírust, se kártevőt, se semmit. Úgyhogy szerintem valami más miatt vannak ezek a reklámok :( Muszáj leszek valami reklámblokkolót keresni. Esetleg abból jót ismersz?
2015. okt. 12. 18:53
 3/8 bonapeteit válasza:
Szerintem ha laggol is a telefonod akkor érdemes egy gyári recoveryt csinálni (mindent töröl) ... akkor helyreálnak a dolgok
2015. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 M@teee ***** válasza:
Van valami idétlen "prank" alkamazás fingalkalmazás... ilyenek?
2015. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jaj pedig úgy reméltem, hogy nem kell mindent törölnöm:( Nem is értem, hogy történt.. direkt nem használom internetezésre (max google, időjárás, híroldalak, youtube), facebookozásra eddig soha nem használtam. Nincs prank alkalmazásom, soha nem is volt. Navigáció, Instagram, Twitter és társai, tehát mind a népszerű, hivatalos, ellenőrzött programok. Amiket most töltöttem le programok (miután nem sokkal megjelentek a reklámok) egy receptgyűjtő program (Apróséf) + német szavak és nyelvtanulás program volt.

Létezik reklámblokkoló program, vagy semmi esélye, hogy helyre jön?:(

2015. okt. 15. 16:00
 6/8 Jófej:D ***** válasza:
Talán megvan hogy lehet törölni: [link]
2015. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, de ez sem talált semmit :( Azért köszönöm szépen, egy próbát megért. Kicsit el vagyok keseredve, mert nagyon úgy néz ki, hogy ebből törlés lesz... :(
2015. okt. 18. 14:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megoldódott a probléma (bár nem akarom elkiabálni). Leírom, hátha valaki, akinek hasonló problémája van, pont ezt a kérdést olvassa... Nekiálltam sorra kitörölni egyesével a programjaimat, így akadtam rá a fertőzött programra: A Prémium HD háttérképek. Ez az alkalmazás már megvan több, mint egy éve, semmi gondom nem volt vele. Valószínűleg frissített, és a frissítésével hozott le valami olyat a telefonomra. Én azt tudom tanácsolni, akinek hasonló gondja akad, az menjen sorba és egyesével törölje a programjait (ha nem jár sikerrel, visszatelepítheti őket, de így ki lehet szűrni, melyikkel van a gond).
2015. okt. 19. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!