Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone aksinak az jobb, ha...

Az iphone aksinak az jobb, ha feltöltöm mindig 100%ra vagy az, ha időnként rátöltök?

Figyelt kérdés
Esetleg valami cikkel alá tudnátok támasztani, hogy melyik jobb? Hallottam már olyat, hogy mindig 100%ra töltsem mert az a legjobb neki és kimondottan káros, ha sokszor lehúzom 100 előtt. Olyan is hallottam, hogy nem árt neki, sőt jobb, ha nem töltöm mindig 100ra, mert így mindig más "löketet" kap az aksi ami jót tesz neki, persze időnként 100ra is kell.
2015. okt. 12. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tölsd ahogy akarod
2015. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Regen a regi aksiknal volt ilyen macera. Ma mar tokmindegy.
2015. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az tök mindegy hogy iphone vagy sem. én most azt olvastam hogy az nem jó ha töltőn hagyjuk. ha 100-on van akkor vegyük le. bár nyilván a legtöbb ember éjszaka tölti a telefonját és ezért nem fog felkelni hajnalban...szóval mindegy hogy töltöd.
2015. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és minden este 12:00 kor rakom töltőre a telóm és reggel 6 kor húzom ki

Semmi baja az akumlátornak

2015. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Aztán vagy igaz, vagy sem...Ki tudja? :))

2015. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolonak van igaza, ne foglalkozz ilyen hulyesegekkel, ugy toltsd ahogy akarod.


Cikkekbol millio van, keress ra: how to prolong/preserve iPhone battery life.

2015. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Néhány hónappal hosszabbíthatod az élettartalmát úgy, hogy van egy telefonod, meg egy "tamagocsid", amire állandóan odafigylelsz. Miközben 5-7000 Ft egy új aksi munkadíjjal, 2-3 évente.
2015. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!