Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A TP Link 3/4 G router időnkén...

A TP Link 3/4 G router időnként, szinte naponta ledobja az internetet. Ha újraindítom megint van internet. Ez ilyen, vagy van jobb is amelyik nem dobja le az internetet?

Figyelt kérdés

#router #3/4 G
2015. aug. 20. 19:40
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
MR3420 V2 + telenor hipernet, sajnos most fejből nem tudom melyik stick, hónapokat szenvedtem vel mire mérgemben csak így feltettem a szekrény tetejére, várostól legmesszebb eső végének a házban, oszt azóta jó O.o, kb 2hetente 1x dobja csak el a netet, semmi logika nincs benne de nálunk így jó :/
2015. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tplink routerrel nálam is csak a baj volt, nagy nehezen visszavették a boltban azt a s**rt. Utána vettem egy huawei b593-as routert, ez nagyon jó. Több mint egy éve van meg, de eddig még egyszer sem dobta el a netet.
2015. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utánajárok, mert nagyon bosszantó, hogy menet közben is leold. Egyébként T-kom a hálózatom, de biztos, hogy a router a bűnös, mert mindig újraindítás után rendben megy.
2015. aug. 21. 09:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a huawei b593 nagyon drága, amit most láttam az kb 90 eFt (300 USD). Ennyiért biztos jó lehet. Hát még spórolok erre egy kicsit. Úgy látszik pénzért lehet jót is csinálni, nem lehetetlen a jó készülék. De kösz az ötletet.
2015. aug. 21. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!