Richz kérdése:

Lg g4 vs huawei p8?

Figyelt kérdés
Melyik telefont válasszam? Nehéz döntenem, mert régóta nem követem a mobiltelefonokat. Tmobileba kaptam kedvezményt, ezért szeretném lecserélni.
2015. okt. 12. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
huawei p8 *-*
2015. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

P 8om van nagyon jo egyetlen hibaja, hogy van olyan amikor nemtudok hivni es engem se tudnak. Ki is irja nincs halozat, pedig van ilyenkor ki kell kapcsolnom es ujra be. Amugy mas hiba semmi nincs vele.

Bocsi az ekezezekert.

2015. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már 2. LG-m van, semmi bajom nem volt velük, az első is évekig bírta, a mostani is lassan 2 éves. Huawei-ről nem tudok nyilatkozni, de én valószínűleg LG-nél maradnék. A G4 meg elég jónak tűnik.
2015. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Őszintén az LGre hajazok, de sok helyen azt irják, hogy a p8 dual simes. Több verzió is létezik belöle, vagy a t-mobileban is dual simes verzio van?
2015. okt. 12. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

lg.

ha dual simes az ott van a leírásban.

2015. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!