Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-esem DFU-módban nem...

Iphone 4-esem DFU-módban nem reagál?

Figyelt kérdés
Hogy pontosabb legyek. Berakom DFU módba, a telefon csinálja azt, amit kell, szóval biztos, hogy abba van (csináltam már). Viszont most az SSH-val ajánlottak nekem hozzá vmit, amit ki akarok próbálni, de amikor megnyitom a mobilt DFU-ba, a PC közli, hogy az eszközt nem lehet csatlakoztatni, illetve valami hasonlót vág ki a felület piros nagy karakterekkel. Segítséget kérnék, hogy hogyan ismertettessem újra őket össze?

2015. okt. 12. 20:26
 1/2 anonim válasza:
[link] (nem nagyon értek az iphone-hoz androidos vagyok .-.)
2015. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem van benne használható. Ami azt illeti én is robotos vagyok és ez az első alma amibe belekóstoltam, de már torkig vagyok. Minden esetre szeretném jobbá tenni XD
2015. okt. 13. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!