Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G-m recovery módban...

Iphone 3G-m recovery módban "ragadt" és nem tudom DFU-ba rakni, hogy újratelepítsem! Valami ötlet? Lennt bővebben

Figyelt kérdés
Szóval adott egy Iphone 3G. ITunekiléps-ba visszaakartam állítani mindent a gyári állapotba. ( Restore ). A folyamat kb 75%-nal 1015-os hibát ír és kilép a telepítőből. Redsnow-val probaltam újratepeíteni de a telo sehogysem akar DFU modba kerülni hiába követem az utasításokat ( 10mp power+home, power felenged home tovább tart 20mp ). Próbáltam IFaith-be a "fix 1015 recovery" de ott se jártam sikerrel ! Ugyanúgy a bejön az ITunes jele és a kábel képe !!! Cseréltem gombot is hátha nem müködik a home de ugyanúgy semmi... próbáltam másik kábellel összekötni de azzal sem jártam sikerrel... HA VALAKINEK VAN ÖTLETE HOGYAN RAKJAM DFU-BA VAGY VAN VALAMI PROGRAM AMI EBBEN SEGÍT KÉREM SEGÍTSEN ( enter dfu ipsw-t is csináltam redsnow-val ( 3.1.2; 4.0.1;4.2.1 ) és egyik sem jó ) A TELEFONT HA BEKAPCSOLOM BEJÖN AZ ALMA ÉS RÁ 7mp-vel bejön az ITunes és a kábel képe !

2014. aug. 13. 12:32
 1/1 anonim válasza:
NEKEM is ez a problémám, megoldódott?
2014. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!