Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asphalt 8 Airbone lefagy a...

Asphalt 8 Airbone lefagy a Gameloft logo után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A telefonom:Archos 50 Diamond.(Egyszer egész északa alatt se töltött be.)

#Gameloft #Asphalt 8 #Asphalt 8 Airbone
2015. okt. 12. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Zárj be minden programot, indítsd újra a készüléket, majd próbáld újra megnyitni, ha ez sem jön be akkor vegyél egy gyorsabb telót, nekem iphone 4-nél csinálta ezt még anno, 5-nél teljesen rendben volt ugyanaz a játék!
2015. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%
1 megoldás lehetséges iylen esetben megfogod és nyomva tartod egszewrre az összes gombot rajta h sikerül kijön egy ablak amibe ha mndent jol csináltál a kov üzenet jelenik meg : egy rohadt balfsz vagy. és ekkor 3.54423 mp belül törd pontosan ketté a telefont és akkor megjavul a probléma csak össze kell ragasztani acelukkcsszal
2015. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyelj nálam is ez volt a probléma,a megoldás a következő:

1.Állj fel! 2. Fogd a kezedbe a telefont és koncentrálj!

3. Teli tenyérrel b@ssz rá amekkorát csak tudsz!

2015. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az oldotta meg a hibát hogy a telefont átállítottam English(US) re és elindítottam, és működött, utána vissza állítottam magyarra és akkor már nem volt vele gond.
2016. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!