Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy S6 edge?

Iphone 6 vagy S6 edge?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban szerintetek ?:I és még ha mondjuk az iphone 6ra elég lenne 16 gb ?

#telefon #eszköz #iPhone 6 #samsung iphone
2015. okt. 12. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyik sem éri meg, de ha statusz szimbólumra van szükséged, akkor vedd azt, amelyiket akarod, de én már megvárnám a helyedben a 6S-t
2015. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6S már megjelent, és én csak is iPhone-t választanék. 6 se rossz, de 6S még jobb. Persze, az anyagiaktól függ. 16GB-ot ne válassz, minimum 64 már. :)
2015. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Iphone-t választanám, de ez teljesen szunjektív, tetszik a rendszer és a külső. Most már ez a Samsung is van olyan jó (jobb is) összetételében és rendszerileg mint az iphone. Amelyikhez a szíved jobban húz, ez lehet furán hangzik, de tényleg.
2015. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En iphone manias vagyok mindig is az voltam nekem minden mas telefon "lassu"...
2015. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
csakis az új iPhone 6s éri meg. Zseniális sebesség, kamera és alkalmazások. 16 gb viszont mire fel? Csöves vagy a blahán? Samsung?? pffff. ha neked az kell, hogy leköpjenek az utcán, akkor vegyél csöves márkát. Ha minimálisan is európainak érzed magad és igényes vagy a megjelenésedre, csak és kizárólag egy telefon jöhet szóba: iPhone 6s.
2015. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 6 van, és nagyon szeretem. Bár biztos az S6 is jó telefon, de én egy Samsungért nem adnék ki ennyi pénzt, pontosabban egy telefonért sem, amelyiken android fut.

A legfőbb bajom az S6 edge kialakításával, az ívelt kijelző. Jól néz ki, de erre tuti nem raksz kijelzővédő üveget, de szerintem még fóliát sem. Én meg nem szívesen mászkálnék úgy egy 230 rongyos telóval, hogy ha egyszer elejtem, akkor kampec...

2015. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi válaszokat!:) #-os válaszoló! "16 gb mire fel?" azalatt azt érted h mire kéne?:D Mert akkor max két játékra, pár képre és zenére :)
2015. okt. 13. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:

"hogy ha egyszer elejtem, akkor kampec..."


Corning® Gorilla® Glass 4...

2015. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!