Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Samsung Galaxy J1...

Vettem egy Samsung Galaxy J1 mobiltelefont. Oké, nem a legjobb, de erre volt pénzünk. Meg igényem sincs másikra vagy mégis? 1 hete sincs meg, de már szólt, h nincs rajta hely, sms-t se kapok.

Figyelt kérdés

Tettem bele egy 2 gigás sd kártyát a másik telefonomból (Sony Xperia x8 - hát az kb 3-4 év múlva kezdett el sírni, h nincs hely a telefonban), ami tele van képpel.

Most azt javasolták a Vodafone üzletben, h töröljem le róla a képeket (3 órája tölti a google drive-ra), és tegyem az sd kártyára az alkalmazásokat. Ez normális egy egy hetes telefonnal??????

Nincs rajta semmi extra. Facebook, messenger, pinterest, menzesznaptár, 1 játék (pixwords), excel, quickpick. Nagyjából ennyi. Max. 10 fotó, 2 1-2 perces videó, 7 db sms. Tényleg ennyivel megtelhetett a telefon egy hét után?!?!?! (4 gb a belső memória, amiből 2-t használ a rendszer.)

Honnan tudom lekérdezni, h mivel van tele? Mert férjem szerint fényképekkel van tele és olyan fotókat mutatot, amik akkor készültek, amikor még meg se volt a telefon. Ő sem ért hozzá nagyon...

A másik, h miért nem engedi az Android 4.4 hogy töröljek, másoljak, áthelyezzek az sd kártyáról?!?!?!?



2015. okt. 13. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem normális lehet sokat youtuboztál vagy neteztél rajta kell neked egy all in one toolbox az kitakaritja az ilyen szemetet van h napi 1gb ot takaritok ki
2015. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Oké, nem a legjobb, de erre volt pénzünk."

Ennyiért pont hogy ez a legrosszabb mobil, ami jelenleg kapható, pont a legrosszabbat vetted.

Próbáld visszavinni onnan, ahonnan vetted, hátha még visszaadják a pénzt, jobb helyeken visszakapod, más megoldás nincs, ilyenek az olcsó Samsungok.

2015. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
KitKat alatt nem leht SD-re... Lolliba már módosították ezt
2015. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Hahaha! Androidot vettel, viseld a kovetkezmenyeket!


Viccet felreteve: lekapcsolod, aztan Home Volume+ es Power egyszerre lenyomi amig rezzen egyet, elengedni, bejon a recovery menu, volume- nyomod amig odaersz a Wipe Cache Partition pontra, nyomsz roviden egy power gombot es letorli a particiot. Egy csomo hely felszabadul.


Maskor vegyel iPhone-t !

2015. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


csak nem a hard resetre mesz hanem a wipe-ra

2015. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
30 ezerért vegyél iphone t grat teso
2015. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 30 ezer az mégiscsak 100 Euro, ennyi pénzt kidobni egy rossz telóra! 100 Euroért vagy max 150-ert már vannak jó iPhone 4S-ek az ebay.de-n, én is onnan vettem. Használt természetesen de még mindig 10-szer vagy 100-szor jobb mint a J1.
2015. okt. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebay ről nem vennék soha semmi ilyet itt is vannak olyan oldalak ahol használtat lehet venni
2015. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 az is jo otlet! Vatera? OLX? Mindegy, csak lasd mit veszel. Az ebeyrol azert jo mondjuk mert a nemet ember nem ver at olyan hamar. De azert ott is kell vigyazni, mert vannak a torok bevandorlok, azoknal szamithatsz jo lehuzasokra.
2015. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!