Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Samsung Galaxy J1...

Vettem egy Samsung Galaxy J1 mobiltelefont. Oké, nem a legjobb, de erre volt pénzünk. Meg igényem sincs másikra vagy mégis? 1 hete sincs meg, de már szólt, h nincs rajta hely, sms-t se kapok.

Figyelt kérdés

Tettem bele egy 2 gigás sd kártyát a másik telefonomból (Sony Xperia x8 - hát az kb 3-4 év múlva kezdett el sírni, h nincs hely a telefonban), ami tele van képpel.

Most azt javasolták a Vodafone üzletben, h töröljem le róla a képeket (3 órája tölti a google drive-ra), és tegyem az sd kártyára az alkalmazásokat. Ez normális egy egy hetes telefonnal??????

Nincs rajta semmi extra. Facebook, messenger, pinterest, menzesznaptár, 1 játék (pixwords), excel, quickpick. Nagyjából ennyi. Max. 10 fotó, 2 1-2 perces videó, 7 db sms. Tényleg ennyivel megtelhetett a telefon egy hét után?!?!?! (4 gb a belső memória, amiből 2-t használ a rendszer.)

Honnan tudom lekérdezni, h mivel van tele? Mert férjem szerint fényképekkel van tele és olyan fotókat mutatot, amik akkor készültek, amikor még meg se volt a telefon. Ő sem ért hozzá nagyon...

A másik, h miért nem engedi az Android 4.4 hogy töröljek, másoljak, áthelyezzek az sd kártyáról?!?!?!?



2015. okt. 13. 15:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
nagyjából ugyanezek a problémáim voltak, szintén egy hét után, azóta szenvedek vele... nekem mg ennyi alkalmazás sincs rajta, és egy cseszett telefonhívást sem tudok felvenni, hogy előtte ne könyörögjek a telefonomnak, hogy működjön... néha eléggé viccesen nézek ki publikus helyeken... :P
2015. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!