Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudok eladni egy...

Mennyiért tudok eladni egy 64gb-os fekete iPhone6 plust?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 19:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Biztosan sok kollégája, ismerőse lesz, aki éppen hat pluszt akar venni, biztosan több esélye van így eladni, mint aprón, te szerencsétlen.
2015. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem kell sokkal tobb kollega meg ismeros aki iPhone-t akar venni, csak egy:)


Amugy meg nem ertem miert vagyok hulye attol hogy mas a velemenyem mint neked. Vagy te biztos vagy benne, hogy neked van igazad? Hmm, kirol is szol a cikk?:)

2015. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem a tények alátámasztanak, valamint Magyarország legnagyobb és legmegbízhatóbb hardverapró oldala. Halljuk akkor, matematikailag hol van nagyobb esélye eladni? Kollégáknál vagy aprón?


Mondom, te az a fajta hülye vagy, aki nem is tudja, hogy hülye.

2015. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Te viszont ugy latszik nem csak matematikus es elektronikai szaktekintely, hanem pszichiater is:)


Senki nem beszelt itt eselyekrol, leirtad hogy te hol adnad el es mennyiert, es en is leirtam hogy en hol es mennyiert. Nem volt szo tobbrol, csak elkezdted felherlegni magadat es ossze-vissza beszelni.


De nagyon csunyakat irsz ugyhogy befejezem, ahhoz ugy is keves vagy hogy felidegesits:)


Udv,


A hulye, aki nem is tudja hogy hulye

2015. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülhetsz, ha 180-at kapsz érte.
2015. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Így van, húzz is el. Holnap műszak lesz a gyárban.
2015. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!