Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 £1 angliai...

Iphone 6 £1 angliai lakosoknak. Mennyire igaz ez a hír?

Figyelt kérdés

Minden napblátok ilyen hírt. Olvastam is, egy újságíró írta, hogy nem hitte ezt el ezért kipróbálta, majd pár napra megkapta postán a telefont. Még itt angliába a híradóban is mondták. Gondoltam már kipróbálom énis. 1 font nem vág földhöz. (Véletlen a postcode-om rosszul irtam elsonek es levonta a pénzt ezért rendelhettem megint.) Tudom sokan hülyének tartatok most, mert elküldtem stb.. de próba szerencse. Ha nem jón meg akkor se érdekel.


Valami olyasmit írtak hogy a brit lakosoknak valamilyen részvény akármi van és ezért adják több mint 99%-al olcsóbban.



2015. okt. 13. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad, hivatkozd be az oldalt.
2015. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó tudni hogy vannak még olyanönzetlen emberek, akik egy fontért osztogatják az iphone akármelyik kiadását. :)
2015. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként előfizetéssel és húségidővel nem nagy kunszt ilyen ajánlatot találni.
2015. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan mik ezek a műszaki cikkek ? Olcso cuccok feldragitva, kina semmi penzert összerakja nekik, feldobjak ra a szoftvert es kesz, ugyh csak veszelyes hulladek, gyarban melozok latom, hogy mennek a nagy szamok, a gyartosorok stb, ugyh a szememben minden ami műanyagot gartalmaz csak hulladek
2015. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az látszik, hogy gyárban dolgozol, az értelmi szinted is olyan, már egy másik kérdéshez is behánytál egy hasonlót, mint ez.
2015. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]



Több féle is van. Facebook-on is olvastam erről és írták többen, hogy "addig vegyétek míg van, mert igaz"

Meg írták hogy ők meg is kapták stb.

2015. okt. 13. 22:31
 7/10 A kérdező kommentje:
A linknél az első az már véget ért. Más honnan rendeltem. Most nem találom mert a facebook "saját" internetjén nyitotta meg .
2015. okt. 13. 22:34
 8/10 Bob the builder ***** válasza:
Volt kisbetűs rész? Ha volt elolvastad?
2015. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most jott ki a 6S, vagyis a 6 mar "reginek" szamit, ezert siman el tudom kepzelni, hogy igaz a hir.


Bar nem Angliaban, de kulfoldon elek es itt is vannak neha hajmereszto akciok. Az egyik mobilszolgaltato 300 dollart ad ajandekba, ha a konkurencia szolgaltatotol atmesz hozzajuk. $300 talalt penz! Meg a TVben is fizettek reklamidot, amiben ezt hirdetik.

2015. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindegy én kifizettem. Ha benyelik akkor egészségükre :D

Amúgy is samsungos vagyok de az appletol sem zárkózom el.

2015. okt. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!